Kdo miluje Kykynu?

Na rozhraní pražského Motola a neméně pražských Řep kdosi do pevné sněhové krusty vepsal podmíněné vyznání lásky. Nápis NEZLOB KYKYNO MILUJU TĚ byl vyveden před pár dny, nejspíš lopatou, pravděpodobně pod rouškou noci, přinejmenším přítmí.
Ponechme stranou fakt, že se vyznání (možná symbolicky) nalézá v sousedství motolského krematoria a pomysleme na šťastlivce, který tento kousek vyvedl. S velkou pravděpodobností jde o zamilovaného jedince, který v návalu lásky vykonal dílo nepříliš umělecké, přesto milé.
Může to ale být i vzkaz pro prezidenta, kterému se v některých kruzích z různých nepotvrzených důvodů říká Kykyna. Řidič tramvaje, který kolem pravidelně jezdí, mi za úplatu prozradil, že autorem vzkazu je nejspíš primátor Bém. „Viděl jsem ho. Přestrojil se sice za Topolánka, ale prozradily ho rozšířené nozdry,“ řekl tajuplně tramvaják, který zná tvář primátora z titulní stránky Reflexu, a jal se vypoklonkovat ze svého vozu dalšího bezdomovce.
Kyprá dáma ale soudila, že autorem vřelého vzkazu jistě nebyl pražský primátor, nýbrž sebestředný důchodce z Vysočiny Zeman, který se vrací do politiky přímou cestou přes Pražský hrad, kde se už se svým milovaným rivalem sešel. Tato verze se však nezdá být pravděpodobná. Tramvaják, který naší rozpravě naslouchal ve svém kokpitu, správně podotkl, že Zeman by se tak dlouho neudržel na nohou.
Ať je autorem kdokoliv a ať míří vyznání ke komukoliv, je to frajeřina. V noci ze středy na čtvrtek však dílo poničil sníh. Chumelilo. Je-li to láska, je třeba vzít lopatu a nápis obnovit.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)