Pozor na Xindla X

Noční můra všech spisovatelů se stala skutečností. Nestalo se to mně, stalo se to jinak skvělému písničkáři Xindlovi X. Bohužel.
Setkali jsme se před jeho pátečním vystoupením v Tesla Areně v Praze, kde byl v roli předskokana kapele Kryštof. Prohodili jsme pár slov, dohodli si delší rozhovor po skončení jeho koncertů s Kryštof a já mu slíbil, že si do té doby přečtu jeho knihu Bruno v hlavě, kterou napsal s kolegyní Šimkovičovou. On je Čech, ona Slovenka. Kniha byla od první strany československá a jak mi říkal Xindl X (jinak Ondřej Ládek), všechno se to prolne a něco z jedné hlavy vstoupí do hlavy druhé. Lživě jsem přikyvoval, že rozumím, ale sázel jsem na to, že si knížku sám přečtu.
Večer jsem se dal do čtení. Došel jsem ke straně 32, příběh hezky začínal, další tragédie nabývala jasných rysů. Pak ale skok a já byl na straně padesát. Děj nenavazoval, ale já bystře usoudil, že jsem při čtení usnul a přeskočil pár stránek. Jenže nepřeskočil.
V knize Bruno v hlavě chyběl jeden blok. Ten šestnáctistránkový, na který se tiskne část díla a pak se váže s ostatními do úhledné publikace.
Kdybyste si kupovali Xindlovu knížku, dávejte pozor. V té mé chybělo šestnáct stran. Počkám si na jiný výtisk.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)