Chtějí zrušit G-bod

Britští vědci v únoru prohlásili, že G-bod, magické místo na ženském těle, je mýtus a neexistuje. Francouzi se proti tomu ihned ohradili, vždyť tamní muži ono nejerotogennější ženino místo využívali stovky let a nikdy si nevšimli, že by nebylo. Upřímně se zlobili i Laponci, ovšem já zůstávám v klidu. Znám totiž zákony byznysu.
Když farmaceutický průmysl potřebuje prodat přebytek vakcíny proti škytavce, dobře zaplatí nějakou vědeckou chátru, která pak zato vydá zprávu, že škytavka je horší než lepra a od pondělka bude zabíjet. Svět se zhrozí a nechá se očkovat.
Když vakcína dojde, tatáž farmaceutická firma zaplatí jinou partu zkorumpovaných vědců, která vydá prohlášení, že škytavka je v pohodě, ale horší je koktání, které zabíjí drastičtěji než škytavka, a to od neděle. Svět na sebe vyplácá podělané vakcíny proti koktání (složení voda, mouka a vitamín B) a bude se děsit další zprávy.
Když vyjde v médiích informace, že nejlepší pokrývka hlavy do parného léta je těsná pryžová helma, jež navíc zabraňuje stárnutí, vezměte jed na to, že tento výzkum zaplatila firma, která pryžové helmy vyrábí.
S G-bodem se to má podobně. Britští vědci nepochybně dostali za poplašnou zprávu dobře zaplaceno a zrušili svým výrokem místo, které povětšinou ženy měly a fungovalo. Očekávejme nyní, že nějaká – nejspíš čínská – společnost začne v horizontu čtyř měsíců G-bod vyrábět. Bude přirozeně z pryže, do ženského těla jej bude možné voperovat za sto tisíc korun a bude-li jej chtít muž, lékaři mu ho klidně voperují také, třeba do zadní části těla, do kapsy či na zvonek u dveří – prostě kam bude chtít. Za sto tisíc, samozřejmě.
Podle současné světové situace je pravděpodobné, že nový G-bod bude velmi příznivě působit proti popílku z islandské sopky, jeho česká verze pak přemluví bábu i dědka, ochrání vyplašenou mládež proti Paroubkovi a bude s ním volný vstup na koncert Lady Gaga.
Až se zjistí, že po pěti letech po něm pacientům a pacientkám naroste v oblasti sleziny kostěnný hrb, jiná britská vědecká parta prohlásí, že G-bod už zase je, jenom o dva milimetry níž, než se myslelo. A ten umělý se začne za sto tisíc odstraňovat…Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)