Prča, kosočtverec a alkoholici. A také volby!

Přestože jsme dnes, v pátek 28. května, otevřeli dveře parlamentním volbám, média nás naštěstí nezásobila jenom informacemi dokola potvrzujícími, že Paroubek je úplný trouba, Nečas trouba totální, Kalousek hlubokomražený a Filip se Zemanem troubové neopakovatelní, takže volit v podstatě nemá cenu, protože zase prohrajeme k.o. Přinesla i běžné zprávy, mnohem zábavnější než ty volební.
Celkově druhá zpěvačka z první série české SuperStar Šárka Vaňková se rozešla s Danielem Hůlkou a zaparkovala u Filipa Renče. S někým přece být musí. Deníku Aha! řekla, že s Renčem je větší prča než s Hůlkou, a má recht. Renč je mimořádně vtipný člověk. Vožrat se při předávání Andělů a během minuty ticha za polského prezidenta a jeho doprovod žuchnout na zem jako žok a přitom téměř uškrtit ředitele Novy Dvořáka, to už chce skutečný smysl pro srandu. Šárka se s ním jistě nebude nudit.
Leoši Marešovi zase někdo na dveře jeho vozu Audi R8 načmáral fixou kosočtverec, pro který máme v Čechách krásný výraz začínající na „p“, pokračující dlouhým měkkým „í“ a končícím krátkým „a“. Na této zprávě mě zaskočilo, že ta kresba na Marešově autě vznikla až teď. Na druhou stranu je však pravděpodobné, že Mareš už kosočtverec na dveřích svého fára dlouhou dobu měl, jenom si ho nevšiml, protože obvykle dolů nekouká.
Zdatný pijan Miloš Zeman, který se v záchvatu vrozené nabubřelosti a pocitu nepostradatelnosti bohužel rozhodl vrátit do politiky, si do svého týmu vybral i další zdatné pijany. Chlastat samozřejmě mohou při svých autobusových výletech nebo na společných zabijačkách. Nemělo by se ale stát, že agitátor této strany rozdává lahve s volebním vínem v domově důchodců ve Sloupu v Čechách a nehledí na skutečnost, že se v něm kromě seniorů starají i o pacienty, kteří mají dlouhodobé problémy s alkoholismem. Zemanovi a jeho straníkům by proto nějaká očistná kůra také prospěla. Snad po volbách.

P.S.: Nechci nikomu radit, koho má volit. Jenom bych vás požádal, abyste při tom sebevražedném aktu měli na paměti krásné slovenské heslo „Kokoti sú všade!!!“.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)