Chtěl jsem psát…

Chtěl jsem psát o jedné hluboké nepříjemnosti na úterním koncertu Green Day v Praze na Výstavišti, ale nebudu. V podstatě je to malichernost a ohleduplnost mi velí nezabývat se jí. Ačkoliv… ona to ale zase taková malichernost nebyla. Ale nebudu vás tím obtěžovat.
Chtěl jsem totiž psát o jednom buranském nápadu, který mi zmíněný koncert tak trochu zkazil. Chtěl jsem psát o tom, jak kdosi v úmorném vedru úterního večera již během předkapely Billy Talent přišel s okresním nápadem, že vezme hadici a upocené tisícovky lidí postříká vodou.
Budiž, slunce v tu dobu ještě pražilo, a tak kdyby Trdlo se stříkačkou v ruce necílil i mezi lid, který si jako úkryt před slunkem vybral stín, mohlo to být pro potřebné hezky osvěžující. Jeho výkon mu jistě měli za protivný i ti, kterým tato nenahlášená sprcha smyla z obličeje líčení, jímž měli připomenout a přivítat Billyho Joe Armstronga z Green Day.
Když pak další (možná tentýž) Vemeno z hasičské chasy vodních nadrženců nacákal tekutinu odkudsi z Vltavy na ještě mokré lidi o něco později, bylo to jakž takž stravitelné, byť jsem přesvědčen, že by se mě měl Vemeno zeptat, jestli mě postříkat může. Chtít to ale konkrétně po něm by bylo jako nutit fenku dobrmana snést kropenaté vejce. Prostě marná snaha.
Chtěl jsem psát i o tom, že když už slunce zapadlo, konkrétní Kretén od hasičů vzal svou oblíbenou stříkačku a cákal mezi lidi, bavící se už výhradně koncertem Green Day, vodu s takovou vervou, že mu málem ten upřímný škleb pablba a plošílence po zavrženíhodném aktu v obličeji zůstal.
Jelikož zjevně nenavštěvoval byť jeden jediný stupeň jakékoli školy, nevěděl, že slunce je ta obrovská žhavá koule na obloze a ne prst, kterým se v jednom kuse ďoube v nose. Svůj zatracenej prst ještě krátce před devátou zahlédl, slunce ale už vidět nemohl, protože bylo prostě v hajzlu!! Přesto tenhle důsledek žalostného nedopatření mnoha lidí stříkal vodu do davu, který pak zůstal povětšinou mokrý až do půl jedenácté, kdy koncert skončil, jelikož ve tmě a bez slunka se voda vypařuje pomalu.
Rozhodl jsem se ale, že o tom psát nebudu, protože mi to nestojí zato.

P.S.: Chci ale napsat, že mimořádný padouch je německý fotbalový brankář Manuel Neuer (pamatujte si to jméno!), který dostal v nedělním zápase s Anglií od Lamparda regulérní gól a rozhodčím, který jej nezahlédli a neuznali, to nenahlásil. V tisku o den později řekl, že věděl, že to gól byl, přesto rychle rozehrál, aby sudím nedal možnost o jejich špatném rozhodnutí pochybovat. Kdyby přiznal, že padl gól, byl by frajer, hrdina a sympaťák. Takhle je bastard, který nehraje fair play. Rozhodčí (a lidi vůbec) někdy chyby dělají. Úmorní bastardi jim je přišijou na doživotí.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)