Revize silvestrovského snu

Pár dnů před loňským posledním dnem jsem měl sen. Byl živější než živý. Promítl se mi v něm rok 2010 v pop music. Ve světě i u nás. Hodil bych ho za hlavu, ale napadlo mě tenkrát, že kdyby se některé ty věci přece jenom staly, nerad bych si nechal ujít titul vizionáře.
Teď je téměř polovina roku za námi a soudím, že je třeba provést malou revizi. Nejprve ale ten sen…
Už v únoru se měl na scéně objevit Michael Jackson. Živý a zdravý. Mělo se ukázat, že jeho loňská smrt byla kamufláž, jejímž prostřednictvím si chtěl vyzkoušet hledačské schopnosti svého okolí a policie. Padesátiletý vášnivý milovník hry na schovávanou se osudný červnový den skryl do sklepa, kde bravurně splynul s šedými zdmi. Namísto sebe položil v pokoji na lůžko dvojníka, gumového paňácu, jehož si před lety nechal vyrobit u Mr. Ballse. Několik let jej pilně učil předstírat smrt.
Hlavu popelem si měl posléze posypat především koroner, který loni zpěváka pitval. Měl přiznat, že vycházel z toho, že Jacksonovo tělo bylo během života nesčetněkrát upravováno a tudíž mu pryž nebyla podezřelá. Slibované londýnské koncerty ale Jackson absolvovat neměl. Podle mého snu měl dát přednost turné po amerických základních školách a chlapeckých internátech s talk show nazvanou Čapni už ten mikrofon, chlapče!
Madonna měla v březnu svému týmu navrhnout, že by se její nová deska mohla jmenovat S Madonnou v posteli 2. Naštěstí jí to měla rozmluvit Britney Spears, která dostala stejný nápad a chtěla ho uzmout pro sebe. Tradiční letní návštěva Madonny v Malawi dopadne dobře – adoptuje slona a dá mu jméno Madonn.
Karel Gott měl v dubnu s úsměvem oznámit, že se loni spletl a sedmdesátiny oslaví teprve letos. Bulvár měl ale zjistit, že je za tím fakt, že se mu loňský mejdan v O2 Areně líbil a rád by si jej zopakoval. Na konci roku při ceremoniálu Český slavík pak dlouhodobě přesluhující předseda vlády Jan Fischer přečte, že vítězem v kategorii zpěváků je opět Gott. Ten v proslovu uvede, že si k sedmdesátinám nemohl přát lepší dárek. Publikum mu na ten fórek tentokrát nenaletí.
Loni rozhádaní Golden Kids, tedy Marta Kubišová, Helena Vondráčková a Václav Neckář, vyrazí na podzim na turné. Kubišová svou účast v projektu vymění za slib, že Vondráčková a Neckář adoptují každý po pěti opuštěných psech. Na některých koncertech se pak ke kapele přidá herec Zdeněk Srstka s vlastní písničkou Kříženeček. Hit z ní ale nebude kvůli Srstkově lajdácké výslovnosti
Vítězkou druhé série ČeskoSlovenské SuperStar se v prosinci stane Iveta Bartošová. Do soutěže se přihlásí pod pseudonymem Princezna a přestože porotce Ondřej Hejma utrousí, že ji odněkud zná, a Dara Rolins šibalsky dodá, že vypadá trochu jako ona, vítězné sympatie diváků v Čechách i na Slovensku si Princezna získá nejen obstojným zpěvem, ale i syrovými historkami ze svého života.

Objektivně připouštím, že první měsíce letošního roku mému snu za pravdu nedaly. Mám ale ještě ve hře pár dalších událostí, které se klidně mohou přihodit. Držte mi palce!Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)