Vtip od Horkýže slíže

Na festivalu Noc plná hvězd v Třinci jsem se setkal s přáteli ze skupiny Horkýže slíže. Než jsem je jako konferenciér uvedl, kladl mi zpěvák a baskytarista Kuko na srdce, abych určitě řekl, že přichází trapná kapela. V rozhovoru, který jsem s ním později vedl, mi vysvětlil, že se při koncertech snaží přimět své fanoušky, aby jim nadávali. Jedině tak je prý nerozhodí, když jim jiní budou spílat opravdu. Mimochodem: Kuko shodil patnáct kilo. Šel ze sta na pětaosmdesát.Dobrovolně a cíleně.
Kytarista Mário mi pak řekl vtip. Tady je:
Chlap sedí v hospodě s jiným a vypráví mu, jak sledoval svou manželku, o které byl přesvědčen, že je mu nevěrná.
„Řekl jsem, že odcházím do práce. Rozloučil jsem se když byla v koupelně, bouchl jsem dveřma, ale neodešel jsem. Potichu jsem si vlezl do ložnice do skříně a čekal,“ říká chlap.
„A co se dělo?“ zeptal se druhý.
„Jak jsem si myslel. Poslala pár esemesek a za chvíli u nás byl soused. Hned šel do ložnice a já ze skříně viděl, jak se svlíká, lehá si do naší postele a chystá se na mou ženu. Za chvíli k němu přišla, svlíkla se taky a já viděl tu její celulitidu, tučný břicho, který se klepalo nad jejíma obrovskýma kalhotkama, tuk na stehnech, nechutně velký prsa…“
„No a dál?“ pobídne ho druhý.
„Pak na sebe vlezli a já viděl svou ženu, jak se jí ukrutně natřásaj špeky, jak je to nechutný a jak se při tom potí.“
„A cos udělal?“
„Člověče, já se tak styděl…“Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)