Bémovo ubohé svatouškovství

Volby do parlamentu, senátu a zastupitelstev ukázaly, že čeští voliči politiku sledují a možnosti rázně se k ní vyjádřit využívají. Proto tolik dílčích změn. Političtí vykukové na ty nejzásadnější ovšem našli lék. Založili hned několik nových pravicových stra (TOP 09 a Věci veřejné především, zkoušeli to i Zemanovci, všude se cpe Bobošíková) a byť se tyto spolu s ODS umístily leckde za vítěznými sociálními demokraty, daly a dají to dohromady a vítěze voleb vyšachují mimo hru. Stalo se to na úrovni státu, děje se to nyní na úrovni krajů a měst.
Nejvtipnější jsou, jako tradičně, dosluhující mazáci z ODS. Například pražský primátor Bém, který během svého vládnutí pokazil, co se jen pokazit dalo, a ještě se velmi dobře naučil aroganci a la Kykyna (to je umělecké jméno bohužel současného prezidenta), neschopností sebemenší sebereflexe naprosto šokoval v rozhovoru, který poskytl deníku Právo. Dovolím si jej bez dalšího komentáře citovat.

Jak jako končící primátor hodnotíte výsledek ODS v Praze?
Jsem zklamán, čekal jsem víc. Věřil jsem, že dokážeme Pražany přesvědčit, že docent Svoboda bude dobrým primátorem. Ve sněmovních volbách jsme ztráceli na TOP 09 jen dvě procenta a nyní už sedm.
Vyčítají vám spolustraníci, že za chabý výsledek můžete i vy?
Mně, proboha, nemůže nikdo nic vyčítat. Já jsem nikam nekandidoval. Klíčovou odpovědnost nese pražská ODS. Těžko přijmout, že by odpovědnost za neúspěšné volby měl nést někdo jiný.

Jestli tenhle lump skutečně v politice skončí, bude v zemi o trochu lépe. Mimochodem – byli jste už na stránkách www.openkrad.cz? Jednou z hlavních postav je Pavel Lezec Fén.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)