VNP, čili Vášnivý nelepivý polibek

Jedu v pátek (15. 10.) v noci metrem z koncertu Carlose Santany. V poloprázdném vagónu sedí mladá Ruska a naproti ní mladý Rus. Hezcí lidé. Ruska chvíli hledí do prostoru, a protože řeč stojí, sáhne do své drahé značkové kabely a vytáhne lesk na rty. Odejme z něho víčko, přiloží jej ke rtům a počne po nich přejíždět. V následujících chvílích se lesknou a lesknou, až je z toho málem přírodní úkaz.
Mladý Rus chvíli zálibně svou přítelkyni sleduje. Potom se k ní lehce nakloní a pronese cosi vášnivého. Ruska se na oplátku chutě usměje, sbalí lesk na rty a podívá se příteli do očí.
Ten její dlouhý pohled ustojí jen malou chvíli. Přiskočí k ní, opře ji o sedačku a chystá k dlouhému a horkému polibku. Když už jsou jeho rty těsně u jejich, uvědomí si, že se jeho Ruska před chvílí matlala leskem. Zarazí se, vyndá z kapsy ušmudlaný kapesník a své dívce svědomitě rty očistí. Za půl minuty je zbaví lesku i lepivosti, o které my muži můžeme dlouze vyprávět.
Potom si zastrčí ještě ušmudlanější kapesník než předtím do riflí a pustí se do líbání. Vydrží to jednu stanici.
Na Florenci je po všem. Rus si sedá na své místo a kouká před sebe. Ruska sáhne do značkové kapely, vytáhne lesk na rty a dá se do práce…Komentáře [ 1 ]

  • Tony napsal:

    s leskem na rty mam jen ty nejhorsi zkusenosti. souhlasim s tim rusem a beru si to k srdci

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)