Gruzínci a štětky

Až neuvěřitelná mi přišla zpráva z dnešního (25. listopadu) Práva, která hovoří o tom, že si gruzínská politická delegace minulý týden na summitu NATO v Lisabonu uspořádala večírek s prostitutkami. Bylo jich prý osmdesát, což je i pro silnou delegaci makačka na celou noc.
Gruzínci si své štětule zatáhli do luxusního hotelu Tiara Parc Atlantic a u vchodu tvrdili, že to jsou jejich manželky. Mejdan pak prý byl tak hlasitý, že údajně musel nepřímo zasahovat i francouzský prezident Sarkozy, který zrovna ve svém pokojíku smolil další bezvýznamný projev.
Večírku se spolu s gruzínskou delegací zúčastnila i část arménské, alespoň tak o tom informovaly portugalské listy Correio da Manha a Sábado.
Celá věc má v podstatě dva možné výklady. Podle prvního divoši z Východu (s prominutím) zbytku světa znovu ukázali, jak se dělá politika na nízké úrovni, co je pro ně na summitu NATO podstatné a do jakých nebezpečí se rádi pouští. Gruzíncům akutně hrozily pohlavní choroby, ačkoliv v zásadě nepochybuji o čistotě portugalských prostitutek.
Podle druhého výkladu jsou Gruzínci „in“ a transparentně ukázali, co je v politice všeobecně obvyklé. Měli jen smůlu, že summit NATO je tak sledovaná akce, že to zkrátka nebylo vhodné. Proto je nechal ve štychu i Nicky Sarkozy, jinak velký milovník parties.
Předpokládám, že v převleku za Gruzínce byl v Lisabonu osobně i Mirda „fuck of“ Topolánek, naštěstí bývalý český premiér. On měl mejdany rád se vším všudy. A měl na ně nos. Jistě si takový fičák nenechal ujít.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)