Která je ta Lady Gaga?

Když někteří kolegové fotografové stíhali zpěvuli Lady Gaga po jejím příletu do Prahy, nebyli si jistí, jak vlastně vypadá. Měli nakonec štěstí: byla to ta nízká holka obklopená samými muži. Ano, poznat Lady Gaga bylo lze výhradně podle dámské postavy. Pokud ovšem Lady Gaga nebyl někdo z těch chlapíků, kteří kolem „zdrobněliny“ pobíhali.
Nikdy jsem si nebyl jist, jak vlastně Lady Gaga vypadá. Jednou byla na fotografii za šeredu, poté za cosi jako Kleopatru, pak za Barbie, někdy za Kena, v klipech se tvářila dost šeredně a přiřkl-li jí kdosi umělecký pseudonym Lady Jaga, bylo to bingo.
Poznat Lady Gaga při večerním koncertu na pódiu však problém nebyl. Byla to ta, kterou kamera snímala nejčastěji a jejíž tvář zdobila projekční plátna nad pódiem neustále. Předpokládám, že kameraman z jejího týmu dobře věděl, kterou postavu má zabírat především.
Navíc měla žluté vlasy. Mimochodem, vřele takto zbarvenou paruku doporučuji všem, kteří mají pocit, že jim schází charisma. Kdyby pod bujnou žlutou kšticí čtyřiadvacetileté rodačky z New Yorku ve středu v pražské O2 Areně pobíhal jen fragment vyschlé kostry, osobnost na pódiu by to byla beztak největší. Žlutá posiluje.
Když jsem pak večer jel z koncertu metrem, zase jsem si nebyl jist. Nejela ona se mnou? Nebyla to ta paní na sedačce u okna? Žluté vlasy už sice neměla, ale zase nevypadala dobře, což by podobě Lady Gaga odpovídalo.
A nebyla Lady Gaga ten revizor, který chytil opilého Asiata dole pod eskalátorem? A kdo mi to během koncert špitl do ucha, že Lady Gaga může své milence jenom příjemně překvapit?Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)