Anděl a chlap bez domova

Dnes odpoledne byly vyhlášeny nominace pro letošní výroční ceny Akademie populární hudby Anděl. Dělo se tak v restauraci El Pueblo v ulici Ve Smečkách v Praze, a to od patnácté hodiny.
Jakmile bylo hotovo (mimochodem čtyři nominace mají Nightwork, tři Xindl X a po dvou David Koller, Hana Hegerová a Toxique), odvedli si fotografové deníků a serverů dvě hlavní osobnosti tiskové konference – Tomáše Kluse a Leška Wronku – před restauraci, aby je tam se soškou anděla a s plakátem Ewy Farne (ta bude s Klusem ceremoniál 23. února moderovat) vyfotografovali.
Fotili, fotili a najednou – kde se vzal, tu se vzal – se mezi objektivy a Klusem s Wronkou objevil bezdomovec. Mediální zájem mu zjevně nevadil, ačkoliv spíš byl takříkajíc mimo. Předklonil se, stiskl dlaně a začal škemrat o skromný příspěvek na živobytí. Bulvární fotografové fotili jako o život, nebulvární byli zmateni.
Ta scéna trvala několik vteřin. Teprve po chvíli Wronka bezdomovce slušně vypoklonkoval s konstatováním, že je na tom místě přece jenom poněkud nevhod.
Nemám informaci, že by mu někdo něčím přispěl.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)