Válka pokračuje

Psal jsem s úsměvem o trablech svého kamaráda, jemuž za zdí nového bytu, dokonce za zdí výsostné místnosti zvané ložnice, dovádějí po nocích psychopati s přezdívkami Slepice a Medvěd. Slepice tam žije sama, ovšem Medvěd k ní lozí o víkendu, a protože je trápí nespavost, dovádějí celou noc a přitom halekají jako… slepice a medvěd.
Dnes ráno mi kamarád volal, že chtíč na nehodný tandem přišel rekordně brzy, o půl čtvrté ráno. On šel předtím na kutě hodinu po půlnoci, takže byl v nejhlubším spánku. Jelikož ovšem tandem prý pravděpodobně obcoval a slepice kvokala jako pominutá, přičemž kladla důraz na dlouhé „kváááá“, namísto krátkého „kvo“, bylo to příšerné. Poprosil mě o radu a já to chápal tak, že po jeho boku vstupuji do války. Proti Slepici a Medvědovi.
Shodli jsme se na tom, že slova domluvy nestačí, neboť Slepice a Medvěd si léčí nervy u Chocholouška (to je, prosím, prokázané), tudíž něco jako domluvu po dobrém nechápou.
Nápad pohostit je za trest větrníkem z Intersparu mi přišel zbytečně drahý, byť by to byl trest věru exemplární. Navrhl jsem tedy, s proradností zkušeného moderního vojevůdce, pouštět jim nahlas hudbu. V Jižní Americe kdysi vyháněli zločince z bunkrů skladbami AC/DC. Pouštěli jim je nahlas a chápu, že vcelku monotónní muzika té kapely rozladila i krvelačné zabijáky.
Můj plán je ale mnohem rafinovanější. AC/DC jsou už střední proud a je dokonce možné, že Medvěd je tak mimo, že se mu líbí. Zapůjčím tedy kamarádovi mnohem silnější kalibr, neblahé death- a grindmetalové kapely, a to rovnou Cannibal Corpse, Autopsy, Kataklysm, Napalm Death, Torture Killer, Massacra, Dark Funeral, Morbid Angel, Sadist, Severe Torture, Cryptopsy a na doražení rovnou pány pekel Death. To všechno doma mám!!!
To by v tom byl čert, aby tahle hudba Slepici a Medvěda neumravnila.Komentáře [ 3 ]

  • Flint napsal:

    tak to chci vedet jak to dopadne:)

  • wuxia napsal:

    A kdyby tahle nálož nezabrala (to by v tom byl čert), pak navrhuju přiložit pod kotel a vytáhnout na babu s dědkem nějaký dřevní industrial. Začít by se mohlo třebas s Godflesh.

  • nada novakova napsal:

    Jen aby tenhle kalibr nerusil i jine sousedy a kamarad nebyl v dalsich problemech, to nemluvim o tom, ze bude muset neustale odchazet z bytu, aby neznicil i sam sebe, ja bych to resila kvalitnimi ucpavkami do usi ..aneustalym

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)