Kontrolní otázka

Ze soboty na neděli se měnil zimní čas v letní. Stalo se tak ve dvě hodiny v noci času zimního. V tu ránu byly hodiny tři času letního.
Kontrolní otázka zní: Co myslíte, zohlednili Slepice s Medvědem přechod na letní čas a začali vyvádět o hodinu déle, než bylo džentlmensky domluveno, tedy až v osm letního času?
Nic takového. Podle slov mého kamaráda, který je jejich sousedem a oni ho svým nočním animálním kvílením budí ze spánku, se evidentně probudili v obvyklé době, tedy podle zimního času v pět, podle letního v šest. Slova i citoslovce urputně zadržovali do sedmi hodin času letního, čili šesti hodin času zimního. Jakmile se ale doba naplnila, počali hulákat jako pominutí.
„Na zeď jsem raději nebušil. Připadám si vždycky jako pitomec. Kdyby ale vzbudili mou přítelkyni, zašel bych za nimi osobně a Slepici s radostí oškubal a ugriloval,“ řekl rozespalý kamarád.
Na vysvětlenou: při erotických i infantilních hrátkách tandemu vydává odporné zvuky výhradně Slepice. Medvěd pouze v hluboké hlasové poloze bručí, což se dá vydržet.
Zdá se nicméně, že můj kamarád je připraven udělat zásadní krok k vyřešení problému, a to definitivně usmrtit Slepici. Shodně se domníváme, že se to smí!Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)