Velké přátelství se Slepicí a Medvědem

Na frontové linii „kamarád – Slepice a Medvěd“, tedy ve dvou bytech, v nichž se setkala ega mého skromného přítele a jeho rovněž skromných, leč v časných ranních hodinách nevycválaně bujných sousedů Slepice a Medvěda, nastal zásadní obrat.
Jak mě kamarád informoval, minulý týden ráno se na společné chodbě setkal s oběma najednou, Slepicí i Medvědem. Aniž by je nechal vykvokat či vymručet, shrnul svůj požadavek v podstatě do jedné všeříkající věty: „Ano, jsem pro divokou soulož, ale takto až po sedmé hodině ranní, v neděli nejdříve v sedm padesát!“
Tandem, který svými ranními hrátkami rušil řadu týdnů spánek milého kamaráda, výtku se svěšenou hlavou přijal, načež Medvěd prohodil ke Slepici cosi v duchu: „Vidíš, já ti to říkal!“
Trojice se rozešla s úsměvem a jak praví kamarád, od té doby je skutečně nad ránem klid. Z toho plyne ponaučení, že nikoliv AC/DC, nikoliv Dead Kennedys a nikoliv Death, nýbrž dobré slovo a jasný argument platí při řešení půtek.
Kamarád se mi dokonce přiznal, že mezi ním a Slepicí s Medvědem nastalo něco jako přátelství. Když zaslechl Slepici za zdí bezmocně vykašlávat, sáhl neomylně do své zásoby opiátů a věnoval jí málo používaný bromhexin. Když se s ní pak setkal v samoobsluze Žabka, počkal, až zaplatí, a nabídl se, že jí vezme tašku. Proč se Slepice cukala, mu bylo jasné až poté, když mu igelitku s reptáním svěřila a on zjistil, že na jejím dně je jen játrová paštika a dva rohlíky.
Nechci strašit, leč my zkušení víme, že mír netrvá věčně!!Komentáře [ 1 ]

  • nada novakova napsal:

    Ale to je nemile, tedy pro nas ctenare techto, z naseho pohledu, puvabnych historek ze zivota.Kamaradovi samozdrejme prejeme ten vytouzeny klid, ale my v skrytu duse doufame, ze ti dva v klidu dlouho nezustanou :-)

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)