Blbci v čele

Žádná česká televizní stanice nebyla po dlouhá léta schopna nachystat tak vzrušující program, jak to během několika měsíců činí současná česká vláda. Po loňských volbách, kdy mnozí hystericky brojili proti ČSSD, aniž by si objektivně zanalyzovali všivárny a podvodné zírání politiků z jiných stran, je na světě další seriál, tentokrát s názvem „Bárta uplácí, Škárka prachy nechce, Vondra se raduje“.
Ve vládě to možná zarputile bezbarvého premiéra Nečase moc netěší, zato jeho chráněnec Saška Vondra, který dobrovolně cpal prachy z našich daní do spřátelené společnosti PromoPro, se jistě kdesi v ústraní votlemuje ještě víc, než před televizními kamerami, když arogantně lhává o své nevině. Určitě na něho jednou budou jeho děti pyšné.
Pod složkami s novými kauzami české vlády leží složky s kauzami starými. Politici je zalehávají svými vypasenými těly, pšouk, politický turista, kokta a šišla se zastávají ksindla a jeho pravé ruky gaunera, tichošlápek všechny podporuje, protože nikdy neměl vlastní názor a vždycky hrál na slepou bábu, když se kolem něho za bílého dne kradlo, megahajzl, který už své nohsledy nasytil, ví vždycky všechno nejlépe a zakomplexovaná skorocelebrita na všechny posílá své lidi.
Jinými slovy lze dosti směle říct, že v české vládě jsou tentokrát mimořádní blbci, dokonce tak mimořádně hloupí, že jim mnoho všiváren utíká na veřejnost. To si muzejní blbci před nimi nedovolili. Takovou koncentraci blbců v jedné vládě tato země dlouho nepamatuje.
Ze všeho nejvíc by mě ale zajímalo, co si o svých vyvolených myslí třeba takový Mádl, taková Issová, takový sochař Černý a další z party, která se tolik třásla před levicovou alternativou, že to musela všude říkat. A také s úsměvem pozoruji, kterak jinak bytostně pravicová média se špatně skrývanou hořkostí odkrývají kauzy svých vyvolených pravičáků, kteří jim naoplátku chtějí likvidačně zvednout DPH za to, že před volbami stříleli do jejich protihráčů. Je tu vůbec někdo, kdo těm blbcům nenaletěl?
Ale hlavu vzhůru. Za chyby se platí a činit je je lidské. Všechno dobrý, hoši a holky. Já včera také chyboval. Omylem jsem si ve sprše zapnul studenou vodu. To vám najednou byla studená sprcha.Komentáře [ 3 ]

  • Tony napsal:

    Jó, jó…

  • nada novakova napsal:

    Jo, jo, jsou pravdy, ze kterych se chce cloveku zvracet, ale co ted s tim????

  • Jan Michálek napsal:

    Otázka je, zda-li se s tím ještě něco dá dělat. Lidi volí stále stejné strany a ty nové dle mého také moc nepřesvědčily. Viz VV

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)