Kykyna krade!

Nejdřív to vypadalo jako obvyklý problém. V pořadu ČT nazvaném 168 hodin odvysílali v neděli šot z návštěvy českého (bohužel) prezidenta Kykyny v Chile a navenek to vypadalo, že jen přijel do další země prokázat svou aroganci a sociální prostotu, neboť tamní občané nevěřili, že je něco takového možné. (A tak si ho za pár babek rovnou pozvali.)
Potom jsem měl chvíli pocit, že nesvéprávný výraz, který se Kykynovi definitivně vryl do tváře a v Chile ho od první používal, byl důsledkem bolestí po novém tetování, které si v podobě slůvka „JÁ“ nechal udělat na hrudník od bezejmenného chilského chlapce při svých toulkách ulicemi Santiaga, případně že se jeho rohožka Jakl (eventuálně Hájek) vrtí v roli židle, na které Kykča při tiskové konferenci seděl.
Bylo to ale prostší. Kykyna, kterého někteří zlomyslní politici na cestě do historického propadliště zvolili prezidentem jako důkaz své nenávisti k Čechům, si za svitu reflektorů a přítomnosti médií ukradl protokolární pero. Údajně mu prý jeho tvar připomněl cosi libého, prý pomník, který si na Hradě ve své pracovničce sám navrhuje. (Ten jeho bude jen o 200 metrů vyšší, hlava by měla být nahoře.)
V minulých měsících mě dost lidí peskovalo za to, že nemám Kykynu rád. To byl mistrovský postřeh. Jeho zlodějský výstup před televizními kamerami Chile snad nyní i těmto otevře oko. Kykyna krade.
Bohužel je toto odhalení jeho životní podstaty ruku v ruce s výrazem přímo na místě činu ta nejroztomilejší věc, kterou v poslední době udělal. Kdyby si náhodou současní političtí blbci šli po tom všem dobrovolně sednout do nějaké hezky vybavené věznice s posilovnou, mohli by starého Kykynu vzít sebou. Určitě bude mít pro dlouhé noci dost historek pro zasmání.
Jen si přeju, aby Chilané měli za zloděje jen Kykynu, ne všechny Čechy.

Odkaz na video, na němž Kykyna krade:

http://www.youtube.com/watch?v=CFoYkWulKOI&feature=asoKomentáře [ 2 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)