Další otevřený dopis, tentokrát blbcům

„Blbci, mám pro vás řešení!“

Blbci,
dovoluji si vás oslovit vám jistě dobře známým slovem (blbec) tak, jak jsem to učinil před časem, mezi mými přáteli se to velmi uchytilo a dnes už vám ti slušní z nich jinak neřeknou. Nebudu proto tohle oslovení měnit, protože by moji přátelé, kteří si tento dopis jistě přečtou, nevěděli, komu jej adresuji. Takhle to vědí naprosto přesně. Nebudu také psát v oslovovacích zájmenech velká písmena, protože si vás nevážím, což vím zcela jistě a bez nápovědy.
Odteď budu psát za sebe, byť si jsem jistý, že se k mému názoru připojí i další obyvatelé. Mohu vám také sdělit, že mám pro tento list podporu od přátel z Maroka, Bhútánu, Peru a Slovenska. I oni tvrdí, že „blbcov netreba“.
Ale k věci. Je to už pár měsíců, co tu veřejně provádíte nestydatý osobnostní striptýz a odhalujete při něm své nízké priority. Vy i já víte, že vám nejde o to pomoci k lepším zítřkům nám, lůze (jak nás oslovujete), nýbrž dopomoci k lepším zítřkům vám, blbcům (jak vás oslovuji já, moji přátelé i lidé z Maroka, Bhútánu, Peru a Slovenska). Kdybyste nebyli tak bytostně pitomí, což bude jistě i chyba vašich rodičů neschopných vychovat z vás slušné a sociálně smýšlející tvory, napadlo by vás, že si můžete světlé zítřky ve finančním přepychu (jinou představu o dobré životě totiž nemáte) zajistit i bez toho, že nás do toho budete zatahovat.
Osobně nepotřebuji slyšet kecy o tom, že bych měl jít do důchodu ve 140 letech, protože jeden z vás, blbců. si myslí, že za pár let bude možné makat i po smrti. Osobně nepotřebuji slyšet, že když si na návštěvě nemocného zapomenu v jeho nemocničním pokoji noviny a vrátím se pro ně, budu muset zaplatit sto šedesát korun za překročený limit doby pobytu ve smradu a svrabu, protože si jeden z vás, blbců, myslí, že nemoc je byznys. Také nejsem zvědavý na to, jak mou vlast reprezentují v Evropě i jinde lháři, zloději, korupčníci a křiváci v tak dokonalém stmelení vždy v jednu postavu, až je to vážně obdivuhodné.
Za sebe tedy navrhuji. Vezměte si každý třicet milionů a zmizte. Je to balík, který vás zabezpečí až do smrti a po mnohých z vás z něho ještě – jak tak na vás koukám – téměř všechno zbude. To si pak klidně popřehazujte mezi sebou, anebo to odkažte svým dětem, které svým špatným příkladem vedete k tomu, aby byly jako vy.
Neočekávám od vás odpovědět, ale věřím, že se na nějakém tom K-Blbci budete mým velkorysým návrhem vážně zabývat. Já osobně slibuji, že udělám svou pilnou prací vše pro to, abych díry po milionech pro vás co nejlépe v rozpočtu zacelil.
Bez úcty nevolič a zástupce lůzy

P. S.: Kykyna je váš!Komentáře [ 2 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)