V pondělí se aktivně připojím ke stávce

Bylo by zbabělé nechat v tom odboráře samotné. Jelikož bytostně nesouhlasím s vládními reformami, ba co víc nesouhlasím ani s vládní dikcí, nekompetentností členů vlády, jejich arogancí, věčným provokativním říhám ani s jejich propocenými bavlněnými košilemi pod lacinými saky obdrženými darem od zkorumpovaných lobbistů a firemních děvek, vstoupím v pondělí ráno ve tři hodiny do stávky a setrvám v ní až do sedmnácti hodin, tedy o hodinu déle než odboráři. Těch šedesát minut navíc budu stávkovat proti všem zlodějům psacích per v této zemi, kterých je jeden.
Stávkovat sice budu již od tří hodin ráno, ale vstanu až v sedm, čímž dám nepokrytě najevo, že mi vláda nestojí za to, abych celé čtyři hodin jakkoli upozorňoval na to, že stávkuji. Po nezbytné ranní toaletě zablokuji vchod do koupelny a neotevřu po celý den v bytě okno, aby vláda jasně pochopila, že společný vzduch s ní u mě doma dýchat rozhodně nebudu.
Poté vyjdu na chodbu a zvolám několik hesel. Jistě budu hlásat své oblíbené „S vládou dovnitř“, také „Kokoti, a zase ti kokoti“ nebo všeobecně použitelné heslo „Kde nic není, ani zmrd nebere“.
V redakci, kam doskáču v pytli, budu celý den stávkovat tak, že budu psát pouze štvavé články proti vládě, zejména proti těm největším blbcům, kterých je v ní asi třicet pět. Poté si přečtu definici slova korupce a pokusím se vygooglovat diagnózu Johna, Bárty a Kalouska.
K obědu si koupím něco levného, abych nejedl to, co členové vlády, a odpoledne se pokusím vlastním tělem a doneseným klestím zablokovat jednu nebo dvě přistávací dráhy na Ruzyni, abych se dostal do večerních zpráv.
V pět hodin odpoledne zvolám obligátní: „Smrt sviním“ (snad si to zase nevezme osobně má sousedka Lachmanová) a ukončím stávku slavnostním odblokováním vstupu do koupelny a podvečerní sprchou.
Podotýkám, že pokud budeme v pondělí podobně stávkovat všichni, jsem přesvědčen, že to Nečasova úderka nevydrží déle než čtyři roky.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)