Zbabraný návrat narkomanky Amy

Amy Winehouse, britská zpěvačka se skvělou pověstí uměleckou a prachbídnou pověstí morální, se vrátila na scénu. Její sobotní (18. 6.) koncert v Bělehradě, jehož začátek zachycuje video přiložené ze serveru youtube, dopadl podle předpokladu mizerně.
Do prostor tamní pevnosti na ni přišlo na dvacet tisíc diváků, kterým ona za odměnu předvedla žalostný výkon, při němž připomněla všechny své zlozvyky z let, kdy na tom byla psychicky i fyzicky nejhůře a různými excesy během vystoupení „bavila“ svět.
Podle serveru BBC byla údajně při koncertu opilá, což ale zase není tak těžké poznat. Diváci byli přímými svědky toho, jak zpěvule doklopýtala na pódium, podivně po něm lezla, sundávala si boty, věšela se na své muzikanty, pusinkovala je, namísto zpívání spíše jen tak mumlala, když pak přece jenom zpívala, bylo to dost falešné, a občas se dokonce odporoučela ze scény, ačkoli měla právě zpívat. V tu chvíli naštěstí převzala aktivitu její kapela, která daný part nabídla instrumentálně a koncert snaživě zachraňovala.
Nedopadlo to ale dobře. Diváci, kteří dali za lístek 40 eur, tedy asi osminu průměrného platu v Srbsku, pískali a bučeli a tu a tam vhodili na pódium nějaký předmět, aby se Amy probrala z letargie a opice. Marně.
Pořadatelé Rock for People před časem jednali s managementem Amy Winehouse o tom, že by umělkyně vystoupila na jejich festivalu. Byli z mnoha stran varováni, že je to sázka do loterie, a tak se nakonec rozhodli Amy nepozvat. Už teď je jisté, že udělali dobře. A to Rock for People ještě neproběhl a Amy teprve začala.

http://www.youtube.com/watch?v=G_w-93QCSGUPřidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)