Kateřinin světlý make-up a věci, které na něm závisely

Britská zpěvačka Kate Nash je fajn holka. Fajn holka, která má ráda své jisté a ráda dobře vypadá. Ne snad, aby se na případných fotografiích nemuselo tolik upravovat ve photoshopu. Pouze proto, že chce vypadat svěže. Jako miliony jiných fajn holek na tomhle světě.
Včera měla Festivalovým novinám poskytnout před svým povedeným vystoupením rozhovor. Pozvala novináře, ovšem na místo určení na první pokus nedorazila, protože to nestihla. První termín tedy padl a brzy byl stanoven druhý, pozdější. Novináři se na něj opět sešli a koutkem otevřených dveří při čekání zahlédli, jak se Kate ve své šatně kulmuje a vypadá trochu sklesle.
Brzy se dozvěděli proč. Kate si zapomněla make-up. Pro čtenářky je to termín naprosto známý, pro čtenáře osvětluji, že jde o pokrývku pokožky, která způsobí, že pokrytá osoba na pokrytém místě vypadá mladě, skvěle, svěže a bez vrásek. Lépe řečeno – měla by.
Není ale make-up jako make-up. Kate Nash (a to už je skoro intimní informace) používá světlý. Shodou okolností ten, který včera před naplánovanými rozhovory neměla. Sháněl ho při tom celý tým, dokonce se zapojily i čekající novinářky a někteří novináři se zamysleli, jestli nějaký make-up přece jenom ve svém baťůžku nemají.
Na produkci festivalu sedí sličná dívka Lucie, která má na starosti něco úplně jiného, než obstarávat make-up hvězdám. Frmol, který se kolem shánění požadované hmoty pro Kate Nash spustil, se donesl až k ní. Když se jí shánějící zeptali, jestli nemá světlý make-up, odpověděla, že ho má „normálně v autě“.
Ihned byla vyhnána do vozu, aby jej přinesla, a výrobek pak byl spěšně doručen již poněkud nervózní Kateřině Nash. Ta se zaradovala, neboť pochopila, že při podvečerním koncertu nikdo z diváků v prvních řadách a ani ti v zadních následující den z fotografií nepoznají, že má tu a tam na obličeji nějakou nerovnost nebo nepatrnou vrásku. Měla svůj světlý make-up, který dychtivě použila a pak v klidu vystoupala na pódium.
Kdyby Kate Nash použila make-up nějaké vášnivé fanynky, ta by byla přešťastná a blažená. Lucie z produkce jen podotkla: „Sháněli make-up pro nějakou ženskou, no a já ho měla.“
Kateřina ovšem make-up použila, ale nevracela. Našli se tedy dva odvážní mužové a jedna žena, kteří se za ní pro tubu s přípravkem vypravili. Na chodbě před šatnou zastihli manažera a požádali ho o její vydání. Ten se usmál, vstoupil za Kate do šatny a za chvíli půjčený make-up přinesl zpět. A k tomu jako dárek pro Lucku dva vzorky jiného kosmetického výrobku světové značky. Na památku.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)