Hájkův nechutný útok na Kykynu

Petr Hájek, vicekancléř prezidenta zloděje per Kykyny se pustil do ostré kritiky vedení hlavního města, které převzalo záštitu nad Festivalem tolerance Prague Pride. Hradní figurka, známá svými podivnými názory, festival označila za „nátlakovou akci homosexuálů“, které překřtila na „deviantní občany“. Hájek se pozastavil nad tím, jak mohou záštitu nad akcí převzít pravicoví politici v čele s primátorem Bohuslavem Svobodou, který kope v barvách ODS.
Hájek soudí, že akce je „politickou demonstrací určitého hodnotového vidění světa“, které nectí tradice, kulturní kořeny a „v němž sexuální či jakákoli jiná deviace je povýšena na ctnost, abnormalita na normu“.
Podle něho je šokující, když se „tohoto pokřiveného hodnotového světa zastává a dokonce ho ‚zaštiťuje‘ údajně pravicový primátor či poslanec“. Hájek na této záštitě demonstruje úpadek ODS, která se podle něj dostala do stavu, kdy v ní „havlismus vítězí na celé čáře“.
Kykyna je Hájkův šéf. Kdyby kdokoliv z nás o svém šéfovi takto veřejně řekl, že je deviant, asi by přišel o místo, v lepším případě dostal přes držku.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)