Nové podoteky: za koule, poldové a boží mlýny

1/ Vražda kolegyně spisovatelky Simony Monyové pravděpodobně jejím násilnickým a zjevně deviantním manželem mě přivedla k myšlence, že lidé, kteří nějakým způsobem terorizují své nejbližší (on ji prý dokonce znásilňoval před jejich dítětem), by měli být zavěšeni za své zcela zbytečné pohlavní ústrojí do průvanu. Pak mi ale došlo, že by tolik visících lidí v průvanu vypadalo podivně. Smrt sviním!!

2/ V novinách se objevila zpráva, že „Gang z Brna prý řidil zavražděný expolicista Tofl“. Pokud gangy řídí mrtví, kdo řídí mrtvé?

3/ Jsem právě na Sázavafestu v Benešově. Od včerejška je město prolezlé policisty, kteří na silnicích zastavují kvůli bezpečnosti i vozíčkáře, kdesi v útrobách krytů je prý připravena zásahová jednotka a festival neustále ruší vrtulník, který hlídkuje shůry a dělá větší rambajz než Wohnout s Plexis dohromady. Je pravděpodobné, že tuto policejní akci řídí také nějaká mrtvola. Kdyby to tak nebylo, jistě by si šéf policistů zjistil, že hudební festival je mírumilovná akce, ne setkání neonacistů v Novém Bydžově.

4/ Boží mlýny melou! Fotbalový oddíl FK Mladá Boleslav se do kvalifikace Evropské ligy dostal tak, že jeho „mladá naděje“ Chramosta v odvetě semifinálového utkání českého poháru v Kroměříži nafilmoval faul a spadl. Pravděpodobně podplacený rozhodčí ho překvapivě odpískal a vyloučil za něj brankáře kroměřížského klubu. Třetiligové mužstvo z jižní Moravy tak definitivně ztratilo proti prvoligovému průměrnému týmu šanci na úspěch a prohrálo. Mladá Boleslav šla dál. Včera se ale v odvetě předkola Evropské ligy nevypořádala s papírově slabším kyperským týmem AEK Larnaka. Na Kypru prohrála ostudně 0:3 a podvodník Chramosta tam nedohrál kvůli křečím. Místo trénování simulování by měl trénovat fyzičku. Boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)