Tři kamarádi

Jako každý večer seděli nerozluční kamarádi Kyky, Báty a Hajda nazí na převeliké válendě v Kykyho pracovně a pouštěli si na starém gumovém videopřehrávači gay porna, která Kyky dovážel ze svých cest. Nohy přitom měli vzájemně propletené, a aby je po skončení filmu snáze rozpletli, každý z nich si ty své popsal silným světélkujícím fixem. Jelikož se přesto stávalo, že si někdo z nich některou svou nohu nenašel, již druhý rok používal každý jinou barvu fixy. Kyky měl růžovou (vyhrál ji v legrační soutěži o to, kdo nejlépe napodobí Jožo Ráže), Hajda kropenatou (ten zase zvítězil v soutěži o to, kdo nejlépe předvede šimpanze) a Báty hnědou (vyhrál v soutěži o nejrychleji vztyčenou pravačku, a to opakovaně).
„Je to falešná hra,“ vypískl znenadání Kyky a sejmul svou roztřesenou dlaň z Hajdova nefunkčního rozkroku. „Musíme se jim pomstít, i když jsou naši.“
„Haj,“ pronesl Báty, a všichni věděli, že s Kykyho návrhem souhlasí. Často totiž používal ve své mluvě mezinárodní výrazy, někdy i neexistující. Jeho kamarádům ale bylo známo, že slovo „haj“ znamená „ano“.
„Neměli to dělat, takhle nás sejmout,“ přidal se Hajda, poškrábal se dlouhými nehty na chlupaté hrudi a posléze si z břicha vymáčkl čerstvé vymrle, které slízl dlouhým chlupatým jazykem. Jako vždycky mu chutnalo, a tak začal slintat a radostně pšoukat.
„Haj,“ usmál se na něho Báty a rituálně políbil Kykyho brýle.
„Mám to pořád před očima. Takové svinstvo. Možná jsme neměli tu žádost posílat,“ mínil Kyky.
„Přečti to ještě jednou a nahlas, já doteď nevěřím svým slechům,“ pronesl Hajda a sháněl se po dalším vymrleti.
„Tady,“ vykřikl Báty a ukázal na jedno své, které měl na stehně. „Ber ho!“
Hajda se na vymrle divoce vrhnul a slastně ho z Bátyho stehna vysál. Pak si zmateně říhnul.
Kyky mezi tím vytáhl ze svého podpaždí dopis, rozložil jej a četl: „Vážení. Děkujeme vám za zdvořilou žádost zúčastnit se našeho průvodu. Zaujal nás především váš nápad, že byste se v rámci všeobecného veselí převlékli za pánská a dámská přirození. Dovolujeme si vám sdělit, že můžete přijít bez převleku, protože konkrétně vy tři ho nepotřebujete.“
„Haj,“ ozval se Báty.
„Debile,“ vynadal mu Hajda a objal Kykyho.
Všichni tři se rozplakali a kuli pomstu.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)