Ustup, nebo se rvi

Scéna z úterního koncertu skupiny The Offspring v Praze v Průmyslovém paláci. Mimochodem: uvnitř bylo asi padesát stupňů a zvuk byl tak špatný, až byl koncert chvílemi doslova neregulérní.
Nastala tam ale situace, kterou dobře znám a rád bych na ni upozornil. Hubený a tichý mládenec, zjevně fanoušek The Offspring, stál během vystoupení svých miláčků vedle své slečny. Měla cop, na paži tetování a byla ten typ, který přitahuje idioty.
Idioti se přiblížili záhy. Byli dva, měli dost naváto, na pažích také tetování, patřil jim celý svět a skotačili tak, že neustále okopávali své okolí. Při takovém setkání platí zásada, že se ohrožený pár i jedinec okamžitě odeberou z dosahu idiotů. Pokud ne, je to začátek agrese a fackovačky.
Když už těm dvěma oba idioti dýchali na záda, bylo vidět, že hubený a tichý mládenec by se zjevně rád odebral jinam. Copatá s tetováním ale nechtěla, naopak se rozhodla idiotům vysvětlit, že by do ní kopat neměli. Vysvětlovala a vysvětlovala, až jeden z idiotů začal slintat a otlapkávat si. Nejdřív jen tak po ruce, potom po vlasech a krku. Copatá s tetováním se ale zubila, což samozřejmě ničilo hubeného a tichého, naopak vzrušovalo idiota.
Druhé naléhání hubeného a tichého, aby se odebrali někam jinam, nikam nevedlo, neboť copatá s tetováním měla pocit, že to místo skoro vzadu je fajn. Idioti tedy kopali dál. V tu chvíli už to byla spíš erotická provokace směrem k copaté s tetováním, která začala dělat scénky typu „tak dost, a už mě štvete“ a při tom se na idioty zubila, čímž s nimi de facto koketovala.
Koketuj ale s idiotem…
Za pár chvilek došla hubenému a tichému trpělivost. Bylo to logické, protože ti tři se chovali asi tak, jako by si spolu lezli polonazí do stanu a ještě se přitom cvrnkali do ucha. Hubený a tichý vztekle strčil do jednoho z idiotů, což mělo za následek, že ten se do něho pustil pěstmi, samozřejmě za vydatné pomoci druhého idiota. Copatá s tetováním se jenom divila, přitom právě ona byla příčinou toho, že hubený a tichý, který zjevně přišel na koncert svých oblíbenců, málem dostal přes hubu.
A dostal by, kdyby nebyl poblíž chlapík z ochranky a nezasáhl. Teprve poté copatá s tetováním souhlasila, že poodejdou. Svému příteli koncert už ale stoprocentně zkazila, a to ještě neslyšela přídomky, kterými ji po přesunu častovali idioti.
Na všech koncertech platí jedno jediné: pokud nejste rváč a ohrožují vás idioti, ustupte!Komentáře [ 1 ]

  • Marpo napsal:

    Tohle je šilený no, ještě když má hubený a tichý za přitelkyni krávu s prominutim. Ale i hubený a tichý dokaže někdy překvapit :) … Diky s pozdravem
    Marpo

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)