Konečně velké prvenství

Zloděj Kykyna se konečně dočkal ceny, kterou si nevyfňukal, nedostal ji za to, že je prezidentem této země, a není to ani žádné čestné polaskání od někoho, kdo chce mít pokoj, pro někoho, kdo by jinak pokoj nedal. Dostalo se mu skvělého oceněné v disciplíně, kterou sice oficiálně neobsadil, dokonce na její reprezentanty kydá špínu, ale přitom málokdo pochybuje, že se v ní cítí jinak než jako doma. Tou disciplínou je homosexualismus. Zloděj Kykyna se stal nejvlivnějším homosexuálem u nás.
Zprávu o tom přinesl server super.cz. Zní takto: „Již léta se mezi lidmi přetřásá pravá sexuální orientace hlavy státu Václava Klause. Před časem ho za gaye označila herečka Eva Holubová nebo moderátor Aleš Cibulka. Nyní přilila olej do ohně přímo gay komunita, když prezidenta označila za nejvlivnějšího homosexuála u nás.
’I když se Klaus nikdy veřejně ke své homosexualitě nepřiznal, tak více jak sedmdesát procent české gay komunity věří, že je homosexuál. Ať je nebo ne, tak jeho reakce a výroky na pražskou Prague Pride 2011 ovlivnily chování gay komunity u nás a donutily ji snad poprvé v historii semknout a spojit v jednu a společně bojovat za svá práva,’ píše se v odůvodnění prvního místa ankety, kterou uspořádal web Luklife.cz.
Gayům vadilo, že se Klaus zastal slov svého kancléře Hájka, který v reakci na pořádání festivalu homosexuálů jejich sexualitu označil za deviantní…“
Gratuluji ke krásnému prvenství. Pevně věřím, že až se bude vyhlašovat vítěz ankety „Nejvlivnější zloděj“, Kykyna třeba za svůj kousek s odcizeným perem v Chile vyhraje také.
Vede si dobře, kluk jeden ušatá.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)