Krade se, krade

Krade se nejenom pod světlem, beztrestně a ve velkém, tedy na politické scéně. A krade se nikoliv jenom ve světě zločinu, tedy v podsvětí, mezi sockami a – ehm – na politické scéně. Krade se i v šoubyznysu – a v posledních letech docela fest.
Zatímco dosud se téměř veškerá obvinění týkala ukradených hudebních motivů, slavná zpěvačka Beyoncé nyní posunula hranice. Rozhodla se ukrást choreografii. A praštili ji přes prsty.
Byla obviněna z toho, že její nejnovější videoklip k písničce Countdown připomíná videoklipy a filmy s tanečními figurami, které vymyslela belgická choreografka Anne Teresa De Keersmaeker. Na internetu je už ke zhlédnutí video, které oba produkty porovnává a dokazuje. Vypadá to, že není pochyb.
Zatímco ovšem Belgičanka roní slzy a tvrdí, že je přístupem slavné zpěvačky šokována, Beyoncé a její tým mlčí. Pravděpodobně to ale skončí tak, že se nějak vyrovnají. S největší pravděpodobností bude Anne Teresa De Keersmaeker za pár dnů někde uvedena jako spoluautorka tanečních kroků a dostane nějaký dolar odškodného, to vše mimosoudně. Zavřou se jí tím ústa a bude klid.
Vy ale vězte, že se něco stalo. Zde je důkaz.
Krade se, krade.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)