Podoteky: Škola života, Straka, Černá Hora a koulařka

1/ Již několikrát v minulosti se ukázalo, že prostředí, v němž člověk žije, ovlivňuje jeho chování. Důkazem toho je prezidentka Kykynová, manželka Zloděje Kykyny, bohužel českého prezidenta. Jejich nadační fond uťal dotace pro časopis Zámeček, který třináct let slouží dětem z dětských domovů. Důvodem je nejspíš to, že neuctivě informoval o přítomnosti Kykynové v jednom dětském domově. Konkrétně? Student žurnalistiky Gracián Svačina z dětského domova v Jemnici v reportáži pro Zámeček popsal, jak se loni v září jeho domov chystal na návštěvu prezidentky. Za svůj článek obdržel cenu Zlatá litera. Vylíčil v něm, jak děti běhaly s košťaty, šroubováky, šůrovaly a musely cídit i chodník. Za svůj článek schytal jedenadvacetiletý student kritiku od vedení domova a telefonicky mu vyčinila dokonce i sama Kykynová.

2/ Kdo s čím jak zachází, s tím také schází. Trenér František Straka ve své dobrosrdečné bezelstnosti dlouhá léta vyřvával, jaký je sparťan, až v době vlastní krize přistál na lavičce Slavie a vzpomněl si, že byl v minulosti vlastně i slávista. Samozřejmě ho teď nenávidí všichni, protože minimálně v jednom, ale spíše v obou případech lhal. Minulý týden mu fanoušci počmárali dům, a předpokládám, že tím to nekončí. Problém není v tom, že se Straka dostal do téhle nepříjemné situace. Problém je v tom, že se jako trenér vůbec k nějakému klubu hlásí. Když má teď plnou hubu profesní cti, měl se podle toho chovat vždycky.

3/ Kdyby fotbalový simulant Rezek (prý má společný „simulant’s room“ s Chramostou, Barošem a Lafatou) na začátku září nenafilmoval ve Skotsku faul, který rozhodčí pískl a naši fotbalisté z nařízené penalty vyrovnali v poslední minutě zápasu na 2:2, baráž s Černou Horou by hráli Skotové. V rámci spravedlnosti by měli tuto baráž vyhrát Černohorci. Pokud by to bylo naopak, náš mančaft by hrál na mistrovství Evropy neprávem.

4/ Kamarád David měl na základní škole spolužačku, která byla velmi agresivní. Jakmile ji nebylo něco po chuti, nabančila i nejsilnějším hochům ze třídy. Zaprvé byla opravdu dost obtloustlá, zadruhé dělala hod koulí a měla svaly a zatřetí vlastnil její bratr mačetu a byl to pitomec. Davidova spolužačka na sebe stále poutala pozornost, a když měla pocit, že jí má málo, napsala během hodiny spolužákům lístečky se vzkazem: „Piš, piš, piš, nebo přijde myš“. Každý věděl, že pokud neodepíše něco hezkého, dostane o přestávce nářez. A tak psali a psali a psali. A koulařka se tetelila, jaký je o ní zájem.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)