Justin Bieber otcem? Jak z toho ven

Justin Bieber má problém. A Justin Bieber není takový střelec, jako nejmenovaný český muzikant, a tak to může být problém velký. Co se stalo?
Dvacetiletá Kaliforňanka Mariah Yeaterová obvinila sedmnáctiletou kanadskou hvězdu tanagerského světa, že je otcem jejího dítěte. Tříměsíční synek se má čile k světu a jeho matka si vzpomněla, že k němu přišla loni, když po jednom vystoupení měla s Bieberem v šatně kompletní pohlavní styk. Podle časopisu Star Magazine se domáhá toho, aby se zpěvák podrobil testu otcovství a na prcka začal řádně platit. Manažer Biebera v reakci na obvinění uvedl, že jeho svěřenec ještě žádné dítě nemá.
To onen český muzikant dítě měl. Upekl ho během jednoho vystoupení ve středně velkém městě ve středních Čechách. Když za rok přijel na stejné místo, a už cestou měl zlé předtuchy, našla si jej matka s kočárkem, ukázala mu dcerku a vyzvala ho, aby se k věci postavil jako chlap a začal platit, protože ona a její muž to neutáhnou.
Muzikant se podíval na dítě, pak na ni, a pronesl: „No hele, ale jak tak na malou koukám, to je celej Rosťa.“
„Rosťa?“ zeptala se matka.
„Rosťa, náš bejvalej bedňák. Tys tenkrát byla strašně vožralá.“
„A Rosťa je kde?“
„Už s námi nejezdí,“ řekl muzikant.
„To je hajzl,“ sykla matka, popadla kočár a naštvaná z kulturáku vyjela.
„Ty vole, to bylo vo fous,“ sdělil pak muzikant k bubeníkovi, objednal si panáka a začal vybalovat vercajk.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)