Nové podoteky: Žádný údiv

1/ Jak jsem koupil, tak prodávám. Vtípek pro muže… „Víte, kdy je dobré požádat ženu o ruku?“ „???“ „Když nemůže pusou.“

2/ Leoš Heger, ministr zdravotnictví, který z našich nemocných udělal proti jejich vůli podnikatele se svým zdravím, je sedmilhář. Lékařům na začátku roku slíbil navýšení mezd od roku 2012 o deset procent, nyní ale nabízí jen něco přes šest, a že prý časem přidá i těch deset. Lékaři jsou právem naštvaní a doufám, že vstoupí do razantních protestů, aby ksindl poznal, že lhát se nemá. Ovšem pozor!! Heger je politik, je členem strany TOP 09, strany mimoně se všemi známými vadami řeči i poruchami soustředění a agresivního alkoholika. Není tedy divu, že lže. Budou to mít doktoři těžké. Žádný politik slovo „pravda“ nezná.

3/ Petr Čech, brankář, který by nepřiznal regulérní gól, kdyby jej dostal a rozhodčí ho přehlédl, má novou masku. O víkendu mu spoluhráč zlomil nos a on je tak hodný a obětavý, že za českou fotbalovou reprezentaci bude chytat i s rozšmelcovaným nosem, ale se speciální ochrannou maskou. K helmě, která ho proslavila, je to další módní doplněk. Pro případ, že by Čechovi někdo zpřerážel končetiny, je již připraven výrobce protéz. Barva prý bude odpovídat barvě helmy a masky. Kdyby byl ovšem Čech frajer, rozbitý nos nikdy nepřizná. Je to v podstatě totéž jako regulérní gól, který rozhodčí neviděl.

4/ Má nová knížka vyjde u nakladatelství Novella Bohemica. Bude se jmenovat A když tě chytím, je to příběh dvou bezdomovců a k mání bude v prosinci.

5/ Když už jsme u těch bezdomovců. Můj starý známý bezdomovec mi na rok zmizel z dohledu. Nedávno jsem ho ale potkal, žel v ještě nuznějším stavu, než býval druhdy. Přesto se usmíval a na dotaz, jak se má, odpověděl, že skvěle. Že prý teď jede v nějakém kšeftu a jde to báječně. Klábosili jsme ještě pár minut a než jsme se rozloučili, požádal mě o dvacet korun. „Anebo padesát,“ zaškemral muž, kterému se vede skvěle.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)