Objednávka mé nové knihy, termíny křtů!!

Jak jsem již psal, má nová kniha A když tě chytím (vydalo nakladatelství Novela bohemica) je na světě. Již nyní si ji lze zakoupit v několika internetových knihkupectvích. Jedno z nich je Kosmas, kde stojí 170 Kč. Zde je na ně odkaz:

http://www.kosmas.cz/knihy/167304/a-kdyz-te-chytim/

První křest knihy se odbude 17. ledna 2012 ve 20 hodin v kině klubu Rock café, Národní třída 20. Předtím bude promítnut hodinový dokument nazvaný 9 ½ o skupině Imodium, potom následuje beseda s kapelou i se mnou jako s účinkujícím a nakonec Imodium mou novou knihu pokřtí, protože si myslím, že by to měli být oni.
Berte to jako pozvánku. Pokud budete chtít vidět i film o Imodium, rezervujte si zdarma místo přes internetové stránky kapely:

www.imodiumband.cz

Křest knihy A když tě chytím v mém rodném Broumově se odehraje v pátek 17. února, a to ve dvou stejných pořadech. První začne v 17 hodin, druhý ve 20 hodin. Pozval jsem si pár přátel a hostů. Celý večer potrvá asi dvě hodiny a bude to oslava nejenom knihy, ale i života. Vstupenky budou samozřejmě zdarma, ale o termínu distribuce se teprve zmíním. Nebude to však jistě dříve než v polovině ledna.

Přeju vám krásný vstup do nového roku a moc vám děkuju za věrnost tomuto blogu.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)