Mou novou knihu seženete na internetu

To, že se vydání mé nové knihy A když tě chytím ujal vydavatel Novela bohemica má řadu výhod i nevýhod. To druhé se týká i těch, kteří byli zvyklí objednávat si mé knihy přes tyto internetové stránky.
U novinky to bohužel nejde. Tedy ono by to šlo, ale musel bych každou objednávku přeposlat internetovému knihkupci, což by byl neskutečný vopruz a předpokládám, že by to i déle trvalo.
V knihkupectvích zatím mou knihu většinou nenajdete. Nenašel jsem ji ani já. To bych asi musel vycházet u většího vydavatele a mít větší promo. Takhle mě ovšem nenajdete ani v těch největších knihkupectvích v přihrádce „Bezvýznamní pisálci“, kam bych jistě pasoval. Ona významná a velká knihkupectví ale takové přihrádky nemají, což nesvědčí o jejich obchodním duchu. V téhle přihrádce by nás bylo nejvíc a lidé, hledající v knihkupectvích něco jiného než autobiografie dvoudenních celebrit nebo biografie sestávající i z mých článků by měli svou králíkárnu, svůj prostor.
Marno ale po čemsi takové volati. A když jsem se v Kanzelsbergeru zeptal, jestli mají něco od Špuláka, posluhovačka se rozkašlala, a když se vyhlenila do kapesníku, pyšně řekla: „Ne.“ Aniž by to zjistila v tom svém počítači.
Můj vydavatel mi říká, že si knihkupci musí knihy objednat. Oni tak nečiní, takže se prosím obraťte na milovaný internet. Děkuji vám a zvláště pak těm, kteří mou novou knihu již přečetli.
Na této adrese je má kniha nejlevnější:

http://www.knihkupectvi-knihy.cz/detail/kniha-a-kdyz-te-chytim-novela-bohemica-jaroslav-spulak/

Na této stránce je recenze na mou novou knihu:

http://www.portalknihy.cz/detail-sekce/recenze/38/spulakovy-figurky-chteji-svobodne-dychatKomentáře [ 1 ]

  • Angela napsal:

    Dneska jsem vaši novou knihu dočetla. Neskutečně mě chytla za srdce, stejně jako ty předchozí. Akorát, když už recenzista zmínil toho Šarulu, kdy se stihnul zbavit Dity a začít jezdit s Trudi?

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)