Steven Tyler bez obalu

My nezpěváci víme, že zpívat je dřina. Kór dobře. Steven Tyler by to měl vědět také, ale zřejmě si tím není jist. Kdyby to věděl, necpal by se na stadion bez kapely a už vůbec ne do zpívání hymny.
Amerikou hýbe skandál, který je dokladem toho, že naživo by si měli troufnout zpívat jenom borci, zvláště jde-li o tak závažnou skladbu, jakou je hymna. Američané navíc svou hymnu milují a jsou citliví na všechno, co ji jen trochu przní. V neděli se v roli interpreta představil zpěvák Aerosmith Steven Tyler. Celá věc se udála před zápasem finálové série AFC Championship mezi Baltimore Ravens a New England Patriots ve městě Foxboro.
Tyler zpíval opravdu mizerně, což poznali i diváci. Během jeho představení pískali i bučeli, americká média dokonce psala, že jeho výkon vháněl hráčům slzy do očí. Výsledkem je ostuda, na kterou se můžete podívat a kterou můžete takto zpětně prožít.
„Tak otřesný zpěv hymny měl navnadit sportovce? Měli mu dát kytaru, aby zakryla to nepředstavitelné kvílení,“ napsal třeba ve svém sloupku sportovní komentátor Skyp Baylees.
My si to alespoň poslechneme.

http://www.youtube.com/watch?v=UeHk8r37YvkPřidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)