Před křtem a pod palbou fanoušků Tomáše Kluse

Jak asi víte, v pátek 17. února se v Městském divadle v mém rodném Broumově odbude křest mé nové knihy A když tě chytím… Budou vlastně dva, od sedmnácti a od dvaceti hodin. A potom bude v divadle mejdan.
Vydavatel mi minulý týden řekl, že nechal udělat dotisk knihy. Není to žádná sláva, vždyť první náklad byl v řádu stovek kusů, nicméně zní to hezky – musel nechat udělat dotisk. Navíc jsem konečně našel svou knihu v Neoluxoru na Václavském náměstí. V poličce s písmenkem Š byly hned dvě. Krčily se – a jistě se stále krčí – mezi stovkami jiných autorů a mezi desítkami opravdových machrů. No, alespoň pro ten pocit…
Momentálně žiju přípravami na křest, takže jsem v jednom kole a není se mnou kloudná řeč. Fakticky to ale může pochopit jen ten, kdo přijal skutečnost, že muž nemůže dělat několik věcí najednou. Zcela důvěrně sděluji, že třeba v tuto chvíli mám po krk známých a přátel, kteří mi tvrdí, že tedy na křest jako že přijedou, ať jim schovám lístky, ale netuší, jestli skutečně dorazí a v jakém počtu.
Vstup na křest je zdarma, vstupenky na oba křty jsou beznadějně rozebrané. A mojí známí a přátelé se ne a ne rozhodnout. Není to absurdní?
Potkal jsem manažerku Tomáše Kluse, vrátila se z dovolené v daleké cizině a řekla mi, že jí přišly nějaké maily od lidí, kteří se zřejmě chystají na broumovský křest. Ptali se v nich, jestli je pravda, že na něm vystoupí Tomáš Klus. To by také mohlo být absurdní…
Těším se na vás. Myslím, že na ten páteční večer pár dnů opravdu nezapomenete.

Jaroslav Špulák, přáteli důvěrně přezdívaný Nandor CondorKomentáře [ 4 ]

 • Hana napsal:

  Hlavně klídek,těším se na krásný zážitek a hlavně na Tvůj přednes z knihy:-), to zase bude zážitek:-)

 • petra nýčová napsal:

  jardo. těšíme se, nemůžeme si křest nechat ujít.máme 2 místa v šestý řadě a si piš, že je obsadíme. ;)

 • Vendula napsal:

  Já se přiznám, že jsem se ptala také, neb jsem prostě od přírody zvědavá ženská a nedalo mi to. ( A nebudu zapírat, že mi při té zprávě bylo milo, neb je to výjimečný člověk) :-) Ale ať s Klusem nebo bez Kluse, stejně to bude opět zážitek! :-)

 • Angela napsal:

  Já své jedno místo taktéž obsadím. A jestli zjistím, proč zrovna Nandor Condor, tak na to nezapomenu do konce života.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)