Tesco má na podvod systém

Někdy před dvěma lety vás při návštěvě Tesca (což je velká síť prodejen) zbombardovaly svou přítomností vcelku hezké dívky. V ruce měly propagační materiály a nabízely Clubcard, umělohmotnou kartičku, se kterou jste pak měli chodit nakupovat.
Do ní se vám měly načítat body napočítané z ceny za vykonané nákupy a po nějakém čase vám mělo Tesco na základě sečtených bodů poslat poukaz na nákup zboží v hodnotě směšné, leč aspoň něco.
Trvalo dlouho, než tak Tesco učinilo poprvé. Na první a druhý pokus onen poukaz ale skutečně platil a pokladní vám odečetl například sedmdesát korun tak, jak na poukazu stálo. Nyní ale chytráci z Tesca konečně vymysleli způsob, jak vám slevu odepřít. Probíhá to následovně.
Ráno vezmete poukaz na devadesát korun, vyrazíte do podvodného Tesca s tím, že nákup bude o tu částku levnější, a rozšoupnete se tak, že si namísto čtyř roliček toaletního papíru koupíte roliček osm a ještě přidáte dvě fidorky.
Když na vás dojde u pokladny řada, prodavač, charakteristický ekzémem v obličeji, vezme poukaz, počmárá jej svým podpisem a ujistí vás, že vám částku odečte. To ale neudělá, a aby to nebylo tak nápadné, přijde na to sám. Omluví se a řekne, abyste šli na přepážku Informace, kde vám oněch devadesát korun s radostí dají.
Je vám to podezřelé, ale s osmi roličkami toaleťáků pod paží se k Informacím přesunete. Tam je přítomna zoufale nekompetentní holčina, které se vyznačuje tím, že čmárá do novin těch, kteří si je koupili jinde, aby tím potvrdila, že to nejsou noviny z Tesca.
Když ji řeknete, co by měla udělat, zatváří se mimořádně hloupě a řekne vám, že ona žádné peníze nevydává. Namítnete-li, že vás za ní poslal pokladní, okřikne vás, ať nemluvíte sprostě, že moc dobře ví, že pokladní je sprosté slovo.
Potom se zamyslí a nabídne řešení. Vraťte již zaplacený nákup a jděte to s novou várkou zkusit k pokladně znovu. Na to konto je vám jasné, že jste prohrál, protože absolvovat druhé kolo ve společnosti blbců a v podniku, který vymýšlí, jak vás oškubat, nemá smysl. Zase byste prohráli.
A tak z vás vypadne nějaká ta „píča“ a „prdel“, flusnete za zem a naštvaně odcházíte.
V hlavě máte nicméně jasno. Tesco o svých devadesát korun připravíte v následujících dnech, a to velmi rafinovaně. A jak už to tak ve válce bývá, berou se i bonusy.Komentáře [ 4 ]

 • petra nýčová napsal:

  neskutečný, dělají z nás pěkný pitomce…:-(

 • Tom napsal:

  A právě díky takovým lidem, se pak dívají na zbytek špatně. Ne všichni jsou takový. Pracovali jste někdy v obchodě? Já ano. V Tescu. Autor článku má asi špatnou zkušenost, ale věřte mi, ne ve všechn obchodech Tesco to tak funguje… Je to chyba jednotlivce a ne firmy… (Někdy se holt v jednom obchodě najde špatných jednotlivců víc)

 • Ivana napsal:

  Súhlasím, to je môj dnešný zažitok z Tesca v Žiline:
  Dnes 1.6.2013 sme boli ráno na nákup v Žiline, kde sme nechali za väčší nákup slušnú čiastku.
  Použili sme zľavový kopón na jeden výrobok, ktorý nám Tesco poslalo poštou do schránky. Platnosť kupónu bola do 25.6.2013, takže sa jednalo o 100% platný kupón. Po zosnímaní pri pokladni kasa zapípala, čiže zosnímala bez problému čiarový kód. No a to je tá finta podvodníkov z Tesca! Kupón si ce zosnímaný bol, z kasy prišiel potvrdzujúci zvukový signál, že ide o známy kód, ale ŽIADNA ZĽAVA SA NEKONALA!!! Keď som na to upozornila pokladníčku odporúčala ma po zaplatení na informácie, že to tam so mnou vyriešia!!! Na informáciach predo mnou ten istý problém reklamoval pán, ktorému na základe zľavového kupónu nebola odčítana zľava na prací prášok vo výške 2,60 Euro!!! Napadá ma taká otázka: Koľkých z nás napadne preverovať a kontrolovať systém automaticky naprogramovaných čítacích systémov? Koľkí z nás v dôvere nakúpia niečo, čo v konečnom dôsledku môže byť drahšie ako hocikde inde (ak si neskontrolujú a nevypýtajú(!!!) garantovanú cenu! TESCO = NESERIÓZNOSŤ A SAMÝ PODVOD!!!
  Ivana

 • Dad napsal:

  Ja myslím, ze tohle opravdu nebyl záměr. Asi to pokladnimu neslo odečíst. Mne poukazy fungující normálně. Mnela to ale vyresit hned ta na tech informacich. V tescu podvadeji jinak, s cenama…

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)