Šprcky pro prase

Ne, netěšte se. Ač tomu název příspěvku napovídá, nebudu psát ani o Bártovi, ani o Kalouskovi, Nečasovi, Bémovi, Langrovi, Topolánkovi, Zemanovi, ba dokonce ani o Kykyně, jak hošani říkají současnému (ale naštěstí už ne dlouho) prezidentovi Kocourkova. Měl jsem jen před časem nával chuti pomoci mladému hochovi s jeho sexuálním apetitem.
Obrátil se na mě nejmenovaný mladý známý, že mu stud nedovolí zakoupit si v obchodu prezervativy, nicméně den, kdy má potvrdit své právo být se svou notoricky dychtivou přítelkyní dále, se blíží. Jako správný protřelý romantik jsem jako předkrm k jeho uším pohodil pár chlapských rad a pak jsem se nabídl, že mu pro prezervativy rád skočím. Zmodral radostí, a když se z toho štěstí vzpamatoval, strkal mi stokorunu, kterou na mámě vyprosil na kino.
„Ponech si ji, hochu, bude ti dobrá na čůčo,“ pravil jsem otcovsky a ke svému dobrému skutku jsem si zkušeně vybral obchod staré známé Vietnamky.
Vešel jsem dovnitř, očima nalezl místo, kde se kondomy značky Durex leskly ve své novotě, intuitivně jsem sáhl po té dražší sérii a podstrčil ji Vietnamce k namarkování. Ona na výrobek chvíli hleděla, a pak zvedla hlavu a začala se divoce smát.
„Stalo se něco?“ zeptal jsem se bez obvyklé sebedůvěry.
Vietnamka se ale stále smála, vlastně se při tom popadala za cejchu. Při tom shrábla stokorunu, kterou jsem měl připravenou, a než ji zasunula do své kasy a sáhla po částce patřící mně, byl jsem pryč. Musím uznat, že to byla pekelná ostuda, i když před svým mladým kamarádem jsem přirozeně zase nahodil správnou rockerskou pózu, vsunul jsem mu balíček prezervativů do ruky a zavelel: „Znič ji!“
Přestože to byla nepříjemná zkušenost, není to nic proto mému známému, seriálovému herci. Ten si takhle jednou také zašel zakoupit balíček voňavých kondomů. Vybral si jahodovou příchuť a položil ji k pokladní k namarkování. Statná žena asi ve věku padesáti let – s postavou, která by jí prý dovolila vést na olympiádě družstvo českých dřevorubců – zvedla hlavu a mužným hlasem vyřkla: „Prase!!“
Kamaráda nenapadlo nic lepšího, než vzít nohy na ramena a z drogerie utéci.
Když si potom celý ten karambol analyzoval, dospěl k závěru, že to oslovení přišlo za jeden lapsus, který jím ztvárněná postava v seriálu udělala.
No, nevím, nevím…Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)