Dementi z Hotelu Paradiso 2

Reality show Hotel Paradiso, která je přenášena z luxusního hotelu na šedozeleném ostrově kousek před polárním kruhem, postihla mimořádně mimořádná tragédie. Jeden z patnácti televizních diváků se při sledování pořadu utopil ve vlastních slinách.
Na vině se ukázala být vzácná forma slintavky kozí, kterou trpí absolventi speciálních mateřských škol pro průběžné určování platnosti souběžného pohlaví. Tuto chorobu charakterizuje nadměrné vylučování slin z úst, nosu i uší a jejich vytékání směrem k mozku při jakékoliv poloze těla. Pacientu hrozí, že se při troše nepozornosti během dvou hodin a třinácti minut ve slinách utopí, což se v případě televizního diváka stalo. Komplikací bylo, že produkoval sliny světle zelené barvy, které jsou daleko nebezpečnější než sliny žluté či bordeaux.
Produkce pořadu dementovala fámu, kterou předtím sama vytvořila, sice že utopeným divákem je muž z nejvyšších politických pater Pražského hradu. Rychlé vyšetření všech zaměstnanců hradu ukázalo, že tam nikdo vzácnou formou slintavky kozí netrpí. Objevil se ale mnohem vzácnější případ stařecké demence, která dotyčného postihla již v pětadvaceti letech. Jméno postiženého produkce neuvedla s odůvodněním, že by se nám kvůli tomu smáli v Bruselu a prezidentovi už by nikdo nevěřil.
Na šedozeleném ostrově již druhý den prší. Aby jí nezmokly vlasy, rozhodla se Laponka Bubo – jedna ze soutěžících – čelit dešti tím, že se postavila na hlavu. Zbylí tři soutěžící se přemístili do hotelu, kde už druhý den hrají svou oblíbenou hru „Na debily“. Stav je vzácně vyrovnaný, každý ze soutěžících vyhrál devadesát tři her.
Asiat Long nadto oznámil, že se o víkendu pokusí vystřelit do vesmíru. „Chtěl bych využít toho, že jsme v hotelu na severní polokouli, tedy k vesmíru blíž,“ vysvětlil přes svého mluvčího, kterým je on sám. Nemá ale zatím jasno v tom, jak to udělá.
Produkce pořadu dostala nabídku od nejmenované slovenské dívky, že je ochotna se do soutěže dodatečně přihlásit a nabízí prý velké vzrušení. Aby byla legrace, vezme dokumentace ze všech svých plastických operací a na kameru bude ochotně popisovat všechny své komické pády z kryplkáry maďarské výroby. Produkce pořadu byla ochotna změnit pravidla a dívku do soutěže dodatečně instalovat. Když ale v jednom interview prozradila, že ji přátelé přezdívají „Ozaj dojebaná riť“, rozhodla se od svého záměru upustit.
„Nechceme v pořadu člověka s tak dlouhou přezdívkou. Naši diváci si ji rozhodně nezapamatují,“ vysvětlil hlavní dramaturg Memorad Prpič, kterému nikdo neřekne jinak než Hádží Halef Omar ben Ádží Abu Abás ibn Hádží Dávud al Gossara.Komentáře [ 1 ]

  • Struskar napsal:

    Já jsem se ihned od začátku vysílání tohoto mimořádně kvalitního, naučného, nepřekonatelného a dovolím si tvrdit i kultovního pořadu zavřel do sklepních prostorů, kde jsem si vytvořil protiatomový kryt. Dovolím si tvrdit, že intelektuální tlakové vlny z Hotelu Paradiso, které obcházejí naši planetu bych nemusel přežít. A kdybych nepřežil, tak ať mne vezme Long do vesmíru.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)