Tři trháky

Dnešní vydání deníku Blesk přineslo šokující titulek. Zní: Jar jí zničil ruce. Je na první stránce a já konečně začal chápat, co čtenáře zajímá. Za tím článkem je šokující příběh paní Jarmily z Ostravy, která tak dlouho myla nádobí jarem, až se jí rozblemcaly otisky prstů a ona je nemůže dát policii. Dobrá rada pro lupiče, pokud si ovšem práci s jarem nezamilují tak, že se stanou profesionálními myči nádobí.
Blesk moc dobře ví, jaké příběhy čtenáře berou. Je to zjevně cesta dnešní žurnalistiky, a tak jsem se rozhodl dopracovat tři témata, která by mohla příběhu s jarem zdatně konkurovat.
První je případ ženy, které na nose vyrostl G bod. Pravidelní čtenáři těchto stránek vědí, že problematiku G bodu systematicky sleduji. Proto se jistě nepodiví, že přicházím s tímto příběhem.
Té ženě by lékaři onen G bod rádi odoperovali, ovšem je na nose umístěn tak nešťastně, že při troše nešikovnosti by řezem mohlo dojít k narušení komunikačních nervů a paní by nebyla schopna vyslovovat písmena P, I, Č, U, R, K, Á a A. Přitom se přiznala, že je ve svém slovníku používá nejčastěji.
Je tedy nucena s G bodem u kořene nosu žít. Její dědeček, který se jí dobrovolně po svém návratu z vězení ujal, v rozhovoru řekl, že když má dívka rýmu, je – cituji – „nesnesitelná“.
Upoutat pozornost může i příběh muže, který se narodil bez hlavy. Je poněkud smutný, ale čtenáři jej jistě ocení. Pan Oskar, muž bez hlavy, mi dokonce nedávno poskytl rozhovor. Nebyl bohužel moc zajímavý. Neustále mlčel, jen se mi snažil namalovat věci, které v životě neviděl a neslyšel. Často ale netrefil tužkou papír, a když ano, ukázalo se, že přesně neví, jak ty věci vypadají. Jak říkám, smutný příběh.
Mám také exkluzivní rozhovor s mužem, který je prokazatelně idiot. Problém je v tom, že chce zveřejnit svou fotografii s černým páskem přes oči, anebo hlavou rozmazanou do podoby Batmana. Bojí se totiž, že když si rozhovor přečtou jeho přátelé (kterých prý moc nemá), budou se mu smát.
Pro úplnost uvádím, že oním idiotem není žádný český politik, jak byste logicky předpokládali. O to je ten rozhovor cennější.
To by v tom byl čert, aby některý z tří uvedených příběhů u čtenářů nezabral.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)