Noční můra Madonny: zloději DNA

V šoubyznysu je řada cvoků. O Michaelu Jacksonovi – například – víme své. Nyní přibyl další. Někdo, kdo se jako mírný cvok jevil vždycky.
Zpěvačka Madonna si najala tým, který v rámci probíhajícího turné MDNA po každém jejím vystoupení vydezinfikuje šatnu a odstraní zbytky její DNA.
Provalilo se to až teď. Podle Alvarose Ramose, který organizuje Madonnino vystoupení v Portugalsku, se hvězda bojí, že někdo zneužije její genetický materiál. „Musíme si dávat strašný pozor, nikdo do její šatny nesmí, poslední slovo mají lidé, kteří ji dezinfikují. U nikoho jiného jsem se s něčím takovým nesetkal. Jakmile je šatna připravená k užívání, nesmím se tam jako pořadatel koncertu jít podívat, nesmím ani otevřít dveře,“ řekl na tiskové konferenci zmíněný Ramos. „Vstoupit do ní lze až poté, když odejde dezinfekční tým. Nezůstane tam žádná DNA, žádné vlasy. Všechno vyčistí. Je to pro její ochranu a klid, chápu to. Je to ale přehnané.“
Madonna má zjevně strach, aby si někdo z jejího DNA nedělal bábovičky, anebo nepřinesl ukázat strýčkovi na kapačkách na uzavřené oddělení 17B a ten ji neocintal.
Dodejme, že DNA je nezbytnou látkou pro život. Ve své struktuře kóduje a zadává buňkám jejich program, čímž předurčuje vývoj a vlastnosti celého organismu. Je to nukleonová kyselina, nositelka genetické informace všech organismů s výjimkou některých nebuněčných. (Ufff)

P.S.: Ty kecy o DNA jsem opsal z wikipedie. Normálně je mi to úplně jedno.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)