Pošuk Axl nemůže Slashe vystát ani na tričku

Jako mimořádný idiot se projevuje na probíhajícím koncertním turné skupiny Guns N’Roses její zpěvák William Axl Rose. Potvrzuje tak to, co je o něm už dávno známé.
O jeho nenávisti vůči bývalému kolegovi – kytaristovi Slashovi se už popsaly stohy papíru a zaprasila úrodná spousta počítačových stop. Nyní ale zašel mistrovsky daleko. Nechal svým managementem oficiálně vyhlásit, že kdo přijde na koncert Guns N’Roses v tričku se Slashem, buď ho bude muset sundat, anebo bude vyveden.
A nebylo to jen prohlášení „do větru“. Ve čtvrtek 31. května se o tom přesvědčil osmnáctiletý fanoušek James Revell. Médiím později řekl, že ho u vstupu do londýnské O2 Areny mužíci z ochranky požádali, aby tričko se Slashem, které na sobě měl, svlékl. Dodali, že takové oblečené není na koncertu Guns N’Roses povolené.
Aby James koncert viděl, tak to udělal. Netušil ovšem, že nakonec stejně uvidí a uslyší pouze tři skladby. Kapela totiž přišla na pódium s tříhodinovým zpožděním a on musel před půlnocí z haly odjet, aby se s mladším bratrem dostal domů.
Skoro mám pocit, že si nějaký nadcházející koncert Guns N’Roses – jinak kapely, která byla skvělá pouze v sestavě se Slashem (byl v ní do roku 1996) – koleduje o bojkot. To, že před lety v Praze fanoušci na Guns netrpělivě čekali a nemilý Axl ještě trčel v Londýně na letišti, byl věru jen malý špás.Komentáře [ 1 ]

  • Míša napsal:

    Jsem fanouškem od roku 1990, ale Slash mi nechybí a celá ta léta, kdy Axl mlčel, jsem musela sledovat, jak kydá hnůj na Axlovu hlavu a sám sebe staví do role hrdiny, ale pravda byla ve skutečnosti jinde. Viděla jsem to tenkrát a Axl mi to jen potvrdil, když po letech promluvil, jak to ve skutečnosti bylo. Slash je lhář a manipulátor, a proto chápu Axlův postoj k němu. Axl je konečně šťastný v současné sestavě a v pohodě to zvládají i bez Slashe.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)