Botky nejsou určeny k nošení

Vážení zákazníci,
zakoupili jste si obuv od prestižní mezinárodní společnosti Platfus Plus s.r.o. Gratulujeme vám a dovolujeme si vás upozornit na neexistující přednosti této obuvi.
Vámi vybrané zboží se řadí do kategorie „Vysoce módní obuv“. Vyniká neobvyklou krásou, především pak typickými zlatými pásky po stranách podrážky, které ale zlaté nejsou.
Tato obuv není určena k častému nošení. Kožené pásky, které kožené nejsou, se vyznačují jedinečným a výjimečným sklonem měnit tvar a velikost. Při prvním nošení, které může za určitých okolností být i poslední, se zcela jistě bolestivě, nicméně spolehlivě (u méně povedených výrobků až krvelačně) zaříznou do kůže na nohou. Po třicetiminutové procházce je třeba nohu ošetřit odborným lékařem, pravděpodobně bude třeba potrhanou pokožku sešít.
Obuv poté nedoporučujeme nosit ven, už vůbec ne do města, přírody, společnosti, kina, továren, na sportoviště, vrakoviště, golf, fotbal, hokej, do kina nebo kamkoliv jinam. Mnohem více jí vyhovuje nečasté nošení v obývacím pokoji, nejlépe ale je v ní pouze spát, a to zásadně tak, aby se boty ani na okamžik nedotýkaly hrany postele, neboť hrozí odpadnutí podrážky.
Materiály na této vysoce módní obuvi jsou slepené. Je tedy obvyklé, že se obuv rozlepí ještě dříve, než vyprší záruční doba. Z našich statistických údajů víme, že nejdéle tato obuv vydržela Marině Motanayové, španělské vozíčkářce, jež boty dostala darem od spolužáků z lycea a vůbec je nenosila. Obuv se rozlepila až po čtyřech týdnech. Marinu jsme zapsali do podnikové Knihy rekordů a poslali jí tyčinku Mars.
Pokud budete tuto vysoce módní obuv nosit, chodidlo musí stoprocentně přiléhat k podrážce a lýtková kost k ní musí být v pravém úhlu. Pokud to tak nebude, hrozí výron či fraktura obou nohou.
Je přísně zakázáno nosit obuv v dešti či v mokrém prostředí, neboť by se vrchní kožená část rozpustila a zůstala by jen recyklovaný papír, z něhož byla koženka, označovaná jako značková kůže z vola, v Číně vyrobena.
Na tuto obuv se na základě paragrafu 666, odst. 666-7 nevztahuje zákonem určená záruka. Ta trvá pouze dvacet pět minut po nákupu obuvi.
Přejeme vám příjemné zážitky z nošení, kterých nejlépe dosáhnete, když se samotného procesu nošení vzdáte. Pokud se vám bota v krátké době po zakoupení zničí, kupte si jinou, debilové.
Ming Čung Ping-Pong,
bílý kůň společnosti Platfus Plus s.r.o.

P.S.: Byl jsem v obuvi. Zhruba takhle nějak vypadají některé návody k nošení. Bez legrace.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)