Koule v srdci Škarohlída

Mám raději energické lidi, plné života, nápadů, bláznivých kejklí, nepředvídatelných rozhodnutí a schopnosti táhnout prvotní nápad k velkému naplnění. Dokonce mám rád, když se třeba na své cestě zaseknou, ale jakmile se oklepou, jdou dál a ještě při tom dovedou strhnout své okolí tak, že jde rozhodně s nimi, aby jim nebylo smutno.
Tenhle pocit jsem měl a mám z Radka Škarohlída, mimořádně talentovaného zpěváka a frontmana pražské kapely Hentai Corporation. Když jsem si před pár týdny přečetl, že při koncertě hvězdičky Gabriely Gunčíkové vlezl na pódium a aby zpěvačka neměla smutky, vytáhl svůj dojemný penis a ukázal, co všechno by se s ním dalo dělat, kdyby zrovna fungoval, připadlo mi, že je na české hudební scéně konečně někdo, kdo na sebe umí strhnout kdykoliv pozornost.
V sobotu (25. 8.) na kolínském festivalu Natruc jsem se se Škarohlídem setkal osobně a musím říct, že mi v tu chvíli bylo na pár okamžiků Gunčíkové líto. Škarohlíd, jehož povaha absolutně neodpovídá jeho jménu, se vás prostě zmocní a pustí vás až ve chvíli, kdy si vyhlédne jinou osobu, aby se zmocnil jí. Jakmile ji ztratí, a on neznámé lidi dovede svou povahou i patřičně postrašit, zmocní se zase vás, anebo někoho, kdo je poblíž. Sahá vám přitom na zadek, strká jazyk, kam to jde, a při tom vystavuje své bradavky, protože je má rád.
Když jsme se přátelsky pozdravili (při setkání s ním máte hned pocit, že se znáte celý život), začal oceňovat – jak jinak – mé bradavky. Být žena, nedokázal bych si představit milejší přivítání. Myslím dokonce, že prohlásil něco ve smyslu, že by mé bradavky chtěl mít doma a na to konto se k nim přitulil a střídavě se je pokoušel vměstnat do svých drsných úst, aniž by se mě zeptal, jestli nejsem proti. Řeknu vám, nebyl to žádný med. A nelze se Škarohlída v takové chvíli nějak zbavit. Když totiž jede, tak jede. Je to něco, jako když má někdo koule v srdci.
Když se před vystoupením převlékal v autě, jeho – pravděpodobně – kamarád mu zvenku náruživě ukazoval dovnitř holý zadek a bylo mu to evidentně milé. Škarohlíd pak vylezl, pevně kámošův zadek stiskl a řval při tom jako tur.
Už při zvukové zkoušce naprosto ovládl pódium a několikrát lidem při té příležitosti vulgárně vynadal. Padala opravdu silná slova, což nakonec zpěvák korunoval rozhodnutím, že nechce, aby na jeho koncertě lidé byli a přítomných pár desítek kolemjdoucích vehementně vyháněl pryč.
Jakmile pochopil, že to nepůjde, usmál se a konstatoval, ať tedy zůstanou. Posléze je ovšem nadále častoval nadávkami, v té mírnější chvíli konstatoval, že kdo „nebude při koncertu šukat, nemá tam co dělat“. Puberťáci pod pódiem mrkli na samičky…
Když se pak vedle scény objevil Škarohlídův kamarád z kapely Pipes And Pints, zvážněl ve výrazu a vypadalo to, že se naštval. Prstem ukázal, aby šel kámoš pod pódium, na kterém on zrovna prováděl něco, co měla být zvuková zkouška. Kámoš dorazil, Škarohlíd si svižným grifem rozepnul poklopec, vyndal čůro a začal je cpát kamarádovi do huby. Nutno poznamenat, že kamarád nebyl příliš překvapen, neboť Škarohlída dobře zná, nicméně dárek nepřijal.
Koncert Hentai Corporation byl pak pohled do předpeklí při kázání nejvyššího Lucifera, tedy Radka Škarohlída.
Rock’n’roll vždycky přinášel postavy, který byly z gruntu kontroverzní. Zaplať tedy pánbůh za Škarohlída. Bez něho a jeho skvělé kapely by byla česká hudební scéna poněkud smutná.Komentáře [ 1 ]

  • Aleš napsal:

    Čau Jardo ! Škarohlíd je famózní, párkrát sem ho viděl, poprvý jsem nevěděl jestli to neni japonskej robot nebo genetickej experiment, čekám kdy bude prezidentem,, )) napiš mi něco o Kdotořek příde ti tam něco zajímavýho ?? prosíííím, potřebuju to !! ) čau

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)