Madonna je opravdu výtečná obchodnice – už tančila Gangam Style

O zpěvačce Madonně se říká, že je na světové hudební scéně nejenom snaživou zpěvulí, ale především zručnou obchodnicí. Vždy dokázala mít prst na tepu doby, uměla být aktuální, současná, provokativní a dokonce progresivní, a to vše bez ohledu na to, kolik je jí let.
Před několika dny při svém koncertu v New Yorku opět překvapila. Pozvala si na pódium jihokorejského rappera Psy, který před pár měsíci nazpíval otravný kus Gangam Style, a nechala ho, aby lidem pomotal hlavu. Její vklad byl ten, že se prostě přidala. A tak zatímco ve videoklipu, který viděl už skoro každý gramotný člověk na světě, skotačí jenom Psy, na pódiu v New Yorku hopsala i tetka Madonna a za ní se v rytmu trestuhodné idiocie Gangam Style vlnila a votlemovala celá její company.
Vzhledem k tomu, že popularita Madonny je pořád ještě větší, než popularita podivína jménem Psy, je docela klidně možné, že si teď část hudebního světa bude říkat, že Madonna tančila Gangam Style. Nedivil bych se, kdyby se ho v dalších týdnech pokusila nějak proslavit a třeba si ho i přivlastnit. Její možnosti jsou větší než možnosti podivínovy.
Mimochodem, nemáte pocit, že každý, kdo tančí Gangam Style, vypadá trochu jako kretén?Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)