Justinu Bieberovi hrozila dvojí smrt: kastrace a konec

Světové hvězdy to nemají lehké. Nedosti na tom, že se musí naučit chovat tak, aby je lidé milovali, posílali jim hlasy do všech možných žebříčků a nebrojili proti nim. Nedosti na tom, že jejich soukromí je i přes výrazné slovo „soukromí“ veřejným prostranstvím, které si kolikrát bez dovolení uzme kdokoli zmatený a popletený a plení je jako krtek zahrádku. Světové hvězdy bývají mnohdy i terčem úkladů, zvláště pak ve chvíli, kdy neopětují lásku někoho, kdo je zabijákem první velikosti.
Americká policie je zvyklá chlubit se hlavně tím, že zabránila atentátu teroristů, což obvykle dělá tak, že kdesi u holiče zajme libovolného nic netušícího Araba a v tom čase mu nacpe do jeho maringotky semtex, aby jej okamžitě, za svitu reflektorů, usvědčila z pokusu vyvraždit ty, kteří v minulosti vybili indiány, a nejlépe rovnou připravila k popravě. Nyní ale učinila věc bohulibou, sice zabránila pokusu o vraždu kanadského popového zpěváka Justina Biebera.
Na osmnáctiletou hvězdu, kterou milují dívky i pánové, měl spadeno odsouzenec z věznice v Novém Mexiku. Jmenuje se Dana Martin, je mu pětačtyřicet a měl si najmout dva další muže, kteří měli Biebera zatlouci do země. Podle některých médií se uvažovalo i o tom, že jej předtím pro jistotu vykastrují.
Martin má popovou hvězdičku Biebera vytetovanou na noze. On i jeho noha, a tím pádem i vytetovaný hoch, však v tomto čase dlí ve věznici v Las Cruces, kde si odpykávají dva doživotní tresty za zabití patnáctileté dívky. Vyšetřovatelům podle soudních spisů citovaných agenturou AP Martin sdělil, že byl řádně naštvaný, protože jeho dopisy Bieberovi zůstaly bez odpovědi. Pro leckoho důvod najmout si vrahy.
Martin tedy přesvědčil jiného spoluvězně Marka Staakea a jeho synovce Tannera Ruanea, aby Biebera zavraždili. Těm dvěma se to nezdál být blbý nápad, a tak se pustili do příprav. Do svých plánů usekat komusi hlavy zakomponovali i Bieberova bodyguarda a další dva lidi, kteří se zpěvákem neměli vůbec co do činění. Plán podle vyšetřovatelů počítal s tím, že první dvě oběti vykastrují nůžkami na živý plot, potom odcestují do New Yorku a najdou zpropadeného Biebera.
Novomexická média podle deníku The Los Angeles Times uvedla, že Staake si Ruanea najal, aby Biebera uškrtil kašmírovou kravatou a pak ho vykastroval. Možná dokonce naopak. Podle některých médií měl za tento čin dostat 5 tisíc dolarů. Strůjce plánu Martin ale nakonec změnil názor, udal se a policisté Staakea a Ruanea zadrželi. Nikomu ze čtveřice možných obětí se nic nestalo.
Staake byl obviněn ze spiknutí za účelem vraždy a těžkého ublížení na zdraví smrtící zbraní. Četná obvinění hrozí i jeho třiadvacetiletému synovci. Podle vyšetřovatelů nic nenaznačuje tomu, že Bieber byl v bezprostředním ohrožení. Přišli na to tak, že žije, zpívá a pořád se směje.
A tak Justin dále dovádí a přitom vlastně čeká, až zase nějaký zhrzenec zapláče, popadne kulovnici a jak je v Americe zvykem, vyjde do ulic za účelem odstřelu náhodných kolemjdoucích s bonusem v podobě mladičkého zpěváka.
Konec světa má být za čtyři dny.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)