Prohlášení skupiny Lucie 12. 12. 2012 ve 12:12

Skupina Lucie se sešla ve středu 12.12.2012 ve 12 hodina a 12 minut k zásadnímu jednání „o večech budoucích…“
Přátelské setkání skončilo těmito závěry:

Skupina LUCIE si dovoluje oznámit, že po několikaměsíčních přípravách a zkoušení obnovila svou činnost.

Po ocenění Akademií populární hudby Anděl – jako „Skupina, Interpret a Album Dvacetiletí“ a stále gradujícímu tlaku fanoušků, chystá LUCIE v původním složení velká překvapení. Chce tak potvrdit, že se vždy snažila být o krok napřed v osobitém pojetí hudby, nových technologií a koncertního provedení turné.

Během technicky a časově náročných příprav se LUCIE chce náležitě připravit a rozehrát na uzavřených, menších a charitativních koncertech, které v minulosti vždy podporovala. (spolupracovala s Nadací Terezy Maxové, Dětskou onkologickou kliniku v Motole, Unicefem, Člověkem v tísni, Slunečnicí Heleny Houdové, Světluškou, Parapletem, s nadací Pomozte dětem, Amnesty International, Meetfactory a dalšími českých i mezinárodních organizacemi )

Na jaře 2013 se Lucie chystá podpořit nadaci Tereza Maxová dětem a v létě se stane patronem Oranžového kola Nadace ČEZ v rámci MFF v Karlových Varech. Současně jednáme o vystoupení na Energyfestu.

Zároveň LUCIE upozorňuje, že projekty Davida Kollera, skupina Wanastovy Vjeci a projekt Vivaldianno nadále fungují, pracují a koncertují. Naopak, Lucie věří, že se tak dostane do vrcholné hudební formy a hráčské pohody.

Robert Kodym: „Jsem nadšen, jaký je to MASO!, kolik je energie v naší muzice. Jakoby snad ani nebyla pauza“

David Koller: „ Na první zkoušce jsme odehráli deset našich písniček bez zastavení, znělo nám to jak po týdnu a ne po deseti letech.“

Michal Dvořák: „Takový hudební náboj a nasazení mi chybělo! Připravujeme pro Vás velké překvapení!“

P.B.CH.: „Muzika je to co máme společné. Myslím, že si všichni přejeme to samé.“

Potěšilo nás, že naše hudba pořád dokáže „rozžhavit publikum do běla“. Jsme rádi, že jsme si zase společně zahráli po deseti letech v původním složení a těšíme se na další koncerty a akce.

David Koller Robert Kodym Michal Dvořák P.B.CH.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)