Prosím, nevolte Zemana. Je to zlo!!

Blíží se volba nového prezidenta. Japonský kandidát Tomio Okamura, jenž je pro naši zemi přijatelný tím, že rozumí všemu, se sice svým podáním stížnosti u jakéhosi soudu stará o to, aby volba v půli ledna 2013 nebyla, není to ale největší problém. Ten se jmenuje Miloš Zeman.
Mezi devíti kandidáty je to zřejmě největší opilec (což mu, pravda, jistý mandát vést tuto chlastem zkropenou zemi dává), největší egomaniak, největší milovník Ruska, tím pádem oddaný stoupenec nedemokratického vedení Kremlu, nejarogantnější milovník sebe sama a největší obdivovatel Kykyny, současného prezidenta.
Zemanovi vůbec nevadí, že Kykyna několik let úspěšně vedl Českou republiku do mezinárodní izolace, to když jsme kvůli jeho idiotským prohlášením a krádežím byli častokrát za mimořádné debily. Naopak jej považuje za dobrého prezidenta (protože je ale politik, tak možná stejně kecá) a darem za to se těší přízni Kykyny a celé party jeho nohsledů.
Samo o sobě je to diskvalifikace jako hrom, jenomže pořád je u nás ještě dost relativně slušných a chytrých lidí, kteří se domnívají, že Miloš „Starý jezevec“ Zeman je vhodný kandidát na našeho prezidenta.
Není, a to, že si to někteří myslí, je dáno pouze žalostným profilem devíti prezidentských kandidátů a mimořádně nevýraznou generací aktuálních politiků, kteří přišli po období vládnutí Zemana s Klausem, necitlivých asociálů, žel daleko výraznějších, než necitlivých asociálů následujících.
Ostatně, podpora Lucie Bílé (sobotní rozhovor v Mladé frontě Dnes) Zemanovi napovídá, že je to opravdu ten nejhorší možný kandidát. Zpěvačka totiž již podporou Klause ukázala, že je v politice kapku mimo realitu. Nemějme to ale Zlaté slavici za zlé. Jejím posláním je zpívat, což činí skvěle.
Proč tedy Zemana nevolit? Za jeho masivní kampaní stojí pravděpodobně peníze z ruské naftařské společnosti Lukoil, které mu pomohl sehnat jeho komunistický kámoš Šlouf. Nestačilo, že nás Rusové jednadvacet let morálně mrzačili? Jasně, teď už nedorazí tanky. Přivezl je Kykyna a přiveze je Zeman. Nevolte ho!!
9. července 1998 podepsali v Praze Zeman a Kykyna Klaus „Smlouvu o vytvoření stabilního politického prostředí v České republice“, jinak známou jako „opoziční smlouva“, hanlivě jako „oposmlouva“.
Jaký typ „stabilního politického prostředí“ Česku smlouva přinesla, víme. Jsme ve stavu, kdy nejrůznější vlivové skupiny a hajzlové využívají politiku pro prosazování svých zájmů a vlastní profit. Ta smlouva, po jejímž podepsání zanikla v české politice opozice, otevřela vrata pro to nejhorší, co dnes v tuzemské politice vídáme. Oba režiséři smlouvy se nijak neostýchali tato vrata rozkopnout. Jeden z nich (Kykyna) v politice – doufejme – končí. Druhý (Zeman) nechce. Nedovolme mu, aby se stal prezidentem. Nevolme ho!!
V roce 1996 jednal Zeman před volbami tajně s podnikatelem Janem Vízkem a vznikla tak aféra Bamberg, dokazující spojení politiky a peněz z podnikatelského prostředí.
V roce 1997 uzavřel tentýž Zeman nevýhodnou smlouvu s advokátem Altnerem pro kauzu Lidový dům. Altner pak finančně Zemanovu sociální demokracii řádně potrápil.
V roce 1999 vyšlo najevo vydírání správce Štiřínského zámku jeho poradcem Novotným, který po onom správci Hrubém požadoval vyrobení falešných důkazů na bývalého ministra zahraničí Zielence. Myslíte si, že o tom Zeman nevěděl?
V květnu 2000 bylo odhaleno, že v týmu Zemanových poradců vznikl materiál, který měl zdiskreditovat ministryni školství a Zemanovu stranickou kolegyni (!!) Petru Buzkovou. Aféra byla známá jako Olovo. Zase si myslíte, že to Zeman nevěděl. On přece nemá rád nikoho. Potopil by všechny, kdyby mohl.
Za Zemanova předsednictví se ČSSD aktivně přes své členy zúčastňovala tunelování velkých bank v Čechách. Když pak Zeman prohrál s Kykynou prezidentskou volbu, práskl za sebou v ČSSD dveřmi a straně vysloveně škodil. Nepřipomíná vám to Kykynu? V obou případech sehrála hlavní roli uražená ješitnost. Nemyslete si, že když ho nezvolíme prezidentem, nebudeme v jeho očích za idioty. Nebylo by ale lepší takovým idiotem býti? Nevolte ho!!
Zeman je arogantní a sprostý muž, člověk bez kapky sociálního cítění, továrna na myšlenky na sebe. Pokud se stane prezidentem, bude reprezentovat sebe, nikoli Českou republiku. Pravda, nebude mít velkou moc, ale bylo by lepší, kdyby nás ve světě reprezentoval někdo, kdo nebude za kašpara. Kykyna za kašpara byl. Zeman bude nejspíš také. Má pro to všechny předpoklady.
Prosím, pokud jste snad preferovali volbu Zemana, zamyslete se ještě jednou a zvažte důvody, proč jej nevolit. Jsou velmi závažné. Navíc si i vy zasloužíte žít v zemi, kterou berou partneři v Evropské unii a ve světě vážně.
Nevolte Zemana!! Je to zlo!!Komentáře [ 4 ]

 • j.m.jelínek napsal:

  Po letech zkušeností s Gansterama ve vládě a parlamentu ,zde v této zemi s vyplundrovanou kultůrou,ekonomikou ,přírodou a vlastní soběstatností ,není potřeba prezidenta.Ta parta sebevyvolených gansterů si sama rozhodne kdo bude prezidentem .Proto nebudu volit prezidenta,jelikoš toho člověka k svému životu nepotřebuji a to platí o parlamentu a senátu .Prostě a jasně budu vše co je státní ignorovat,oni serou na mě tak já seru na ně!!!!!!!!
  Já vím že slušný člověk není sprostý ale já nej sem slušný člověk ,dovolil jsem se být Důchocem .

 • Blat napsal:

  jj, opilce a senilního dědu nevolit. Ale pak jich už moc nezbývá

 • Zdeněk Hejduk napsal:

  Ahoj, Jardo, pčes facebook jsem narazil na tento tvůj komentář a tím i na stránky, občas na ně kouknu, knížku (novou) bych si rád přečetl a zařadil do své sbírky tvých knih, doufám, že ti fyzicky nějaká zbyla. Co se týče komentáře, překvapilo mě, že píšeš o politice, znám tě především jako špičkového znalce muziky. Nevím, jestli jsme se spolu někdy bavili o politice, ale o mně je známo, že jsem Klausovec, takže mě v tvém článku štve už to urážlivé pojmenování Klause…, co se týká prezidentské volby, tak pro mě jsou tam v podstatě jen dva kandidáti, třetí pak s hodně přivřenýma očima. Ten první je Přemysl Sobotka, protože prezident musí projít nějakým politickým životem, nemůže to být herec, zpěvák, malíř nebo nějaký jiný člověk mimo politiku. Tím druhým je Kníže, byl by jedničkou, pokud by mu bylo o alespoň deset let méně, takhle mu nerozumím (myslím výslovnost, ne to co říká) a občas někde usne, ale prý je to tím, že toho má moc, což by mu při prezidentování odpadlo. Třetím, ale fakt s hodně přimhouřenýma očima, je právě Zeman – když byli s Klausem ve vedení republiky, nesnášel jsem ho a do krve se proti němu hádal, teď jsem četl nějaké rozhovory, především v Reflexu a většinu jeho názorů bych podepsal, ale souhlasím s tebou, že těch chyb je tam ještě pořád hodně. Z tvého článku není jasný tvůj favorit, kdo jím bude??? Měj se krásně a doufám, že naše politické názory nenaruší naše letité přátelství (nezapomeň, prosím na to Právo s mojí výstavou), s rockovým pozdravem Zdeněk Hejduk

 • Bára napsal:

  ANO, Miloš Zeman JE osobou, kvůli které bych snad i začala uvažovat o emigraci. Nechutný člověk, populista.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)