Sestry Wilsonovy dohnaly Led Zeppelin skoro až k slzám

26. prosince odvysílala americká televizní stanice CBS záznam předávání cen The Kennedy Centre Honors. To se uskutečnilo na začátku letošního prosince a mezi oceněnými byli baletka Natalie Makarovová, bluesman Buddy Guy, televizní moderátor David Letterman nebo britská skupina Led Zeppelin.
Na ceremoniál ve Washingtonu přijela celá řádka gratulantů v čele s americkým prezidentem Obamou. Při poctě Led Zeppelin přišli na pódium kapely a zpěváci, kteří předvedli nějakou písničku z repertoáru fenomenálních Britů. Foo Fighters (hráli Rock And Roll), Kid Rock (Babe I’m Gonna Leave You a část ze skladby Ramble On), Lenny Kravitz (Whole Lotta Love), to všechno bylo předvídatelné.
Potom ale dorazily na pódium sestry Ann a Nancy Wilsonovy z kapely Heart a přítomné skoro až šokovaly. Jejich verze písničky Stairway To Heaven byla od první chvíle úchvatná. Právě nedávno odvysílaný záznam televize CBS ukázal, že během prezentace skladby byli Led Zeppelin v němém úžasu a šlo zahlédnout i slzu a dojetí v jejich očích. Myslím si, že je to úžasná verze slavné skladby, proto ji doporučuji ke zhlédnutí.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)