Černočerná vize 2014

Píše se rok 2014. Další nejtěžší rok v historii této země. Prezidentem České republiky je Miloš Zeman. Od svého nástupu do úřadu nevyšel ven. Přesto má za sebou pět pobytů na záchytce, dvě mozkové příhody a jednu akutní operaci po přežrání.
Česká země je úspěšně izolována od dalších států Evropy a Zemanova dcera si nechala ze Svatovítského chrámu udělat dětský pokojík. Francouzský prezident a německá premiérka se dokonce vážně zabývají myšlenkou, jestli by nebylo možné přestěhovat celou Českou republiku do Afriky, případně na nějakou středně velkou poušť v Asii. Zatím se tak ale neděje, neboť se za Čechy přimluvil Mick Jagger z Rolling Stones a při jedné magické seanci v Bruselu i bývalý rumunský prezident Nicolae Ceausescu. I když je pravda, že její účastníci původně vyvolávali ducha Michaela Jacksona.
Vítězem parlamentních voleb 2014 se podle očekávání stává nová pravicová strana Kykyna 2013. V jejím čele stojí bývalý český prezident Václav „Amnestie“ Klaus, mluvčím je Weigl, náměstkem pro všechno Jakl a mužem pro špinavou práci Hájek. Ten má ale u předsedy vroubek. V zarputilé honbě na homosexuály nechal zavřít Kykynův oblíbený noční podnik Kalná vztyčená ústřice, který se nacházel v tajných prostorách pod Pražským hradem.
Prezident Zeman se po pěti infuzích zmátoří a s rumovou jiskrou v oku jmenuje premiérem země šéfa vítězné strany Klause. Ten sestaví vládu ze své poslušné rodiny a svých nohsledů, což se mu podaří díky tomu, že většina před rokem amnestovaných grázlů přiložila ruku k dílu a opět dodala dost vysokou sumu peněz na to, aby byl uplacen celý nový parlament.
Není ani tajemstvím, že peníze od amnestovaných grázlů, i od mnoha dosud nepotrestaných, byly použity k volební kampani strany Kykyna 2013. Bylo jich tolik, že si strana mohla dovolit koupit všechny billboardy v zemi, takže ani kreslíři tykadel je nestačili po zásluze zprznit. Bylo to možná tím, že jedinému všudypřítomnému politikovi na nich nedokreslovali na čelo tykadélko, ale technicky mnohem složitější pyj.
První zahraniční cesta nového českého premiéra Klause vede do Bruselu. V kradené tašce má ručně psanou žádost o vystoupení z Evropské unie a připojení země k Rusku. Při debatě na půdě Evropského parlamentu argumentuje tím, že pro vystoupení Česka z EU jsou jak jeho cvičená žena Livie, tak jeho škarohlíd – syn, stejně tak Jakl, Weigl a Hájek, tedy skoro všichni Češi.
V následujících měsících se francouzskému prezidentovi a německé kancléřce podaří vyjednat s českým premiérem Klausem přejmenování České republiky na Sovětský svaz a definitivní připojení k Rusku. Klaus může za odměnu každé ráno dojet do Kremlu políbit Putina a vydovádět se na jeho medvědovi, kterého již několikrát před zraky novinářů zastřelil.

P.S.: Pochybuje snad někdo o tom, že Zeman je Klaus? Volte raději Schwarzenberga!! DěkujiPřidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)