Prašivec zarputile odolává. Volte Schwarzenberga

Sobotní první kolo prezidentských voleb rozhodlo o tom, že v následujících letech, tedy v budoucnu, bude na Pražském hradě sedět muž, který reprezentuje minulost. Oba vítězové, tedy Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg, se aktivně podíleli na nepřesvědčivé zdejší politice od devadesátých let. Zeman ji vyloženě vycucal, opil, odcizil lidem, zesměšnil a nesčetněkrát brutálně znásilnil, Schwarzenberg ve své podivné roztomilosti leckomu přitakával (v poslední době třeba Kalouskovi), poletoval od jedné politické strany ke druhé a bavil přítomné buď tím, že spal, anebo tím, že něco říkal.
Ve druhém kole nicméně budu volit Schwarzenberga, a prosím, učiňte tak také. Stále totiž platí Jardova lednová výzva, která naléhavě apeluje na odpovědné občany, aby nevolili Zemana. Ten již českému státu uškodil skoro tak stejně, jako stávající hradní panďulák Kykyna. Bylo by neblahé, kdybychom mu to společně povolili dělat dále.
Zlo je třeba porazit, a i když tak můžeme učinit třeba jenom menším zlem, pak tak čiňme.Komentáře [ 1 ]

  • j.m.jelínek napsal:

    Já se těším až vyhraje Kadel a jak nám začnou tady na Broumovsku brát sudeťáci chalupy,jen houšt ať si to celý už klekne a snad pak dostanou lidi rozum a poženou ty grázly v četně zemana ,klause atd. do prde..jen by mě zajímalo jestli jsi také součást té medialní masáže.Je mě špatně z té kulturní fronty, která vždy poklonkovala všem režimům (fašisti,ksč.atd.) Je smutné že se historie neustále opakuje a lidi se nechávaj stále napálit.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)