Našli nejméně sexy herečku. Všichni ji známe

Volit nejvíce sexy ženu, muže, zpěvačku, zpěváka, herečku, herce, popelářku nebo jaderného fyzika je poměrně běžná věc. Takových anket jsme si jistě všichni užili mnoho. Když jsem pobýval na střední škole, volili jsme například nejvíce sexy vychovatelku na internátě. Než jsme se nadáli, vyplivl nejlepší matematik z nás výsledky a nám klesla brada. Vyhrál vychovatel – imponoval nám jeho knír, ale přiznali jsme si to až prostřednictvím této ankety. No, byli jsme divná parta.
Není příliš obvyklé hledat nejméně sexy muže, ženu, popelářku nebo jadernou fyzičku. Hlasující v anketě portálu MenKind.co.uk to ale udělali a vyhlásili nejméně sexy herečku Hollywoodu.
Stala se jí dobře známá Kristen Stewart. Dvaadvacetiletá hvězda upírské ságy Twilight, která se loni zviditelnila i storkou nevěry s režisérem Rupertem Sandersem, podle uvedené ankety přitahuje muže ještě méně, než o pětadvacet let starší Sarah Jessica Parker, která skončila druhá, či Lindsay Lohan, na níž se hmatatelně podepsaly problémy s alkoholem a drogami.
Mluvčí serveru MenKind.co.uk uvedl: „Naše anketa je fascinujícím pohledem především do mysli britských mužů. Ukázala, že přitažlivost je mnohem víc než vzhled hereček. Z naší ankety například vyplývá, že muže odpuzují výbušné a náladové herečky, stejně tak ledové královny. A též nechtějí koukat na nezdravě vyzáblé hvězdičky.“
Jakpak by asi dopadla anketa o nejméně sexy herečku českého filmu? Že by Bohdalka, přívěšek všech prezidentů?

Top 10
1. Kristen Stewart
2. Sarah Jessica Parker
3. Lindsay Lohan
4. Denise Richards
5. Kirsten Dunst
6. Mischa Barton
7. Hilary Swank
8. Lucy Liu
9. Tilda Swinton
10. Uma Thurman

A abyste věděli, o koho jde:

http://www.youtube.com/watch?v=mNYMcgvqKdQPřidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)